SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie jest SPAM? Gdzie jest SPAM? Nie damy przenieść SPAMU %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151756

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 838
Arphiel dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
spadam popracować, mam taki nastrój że ja pyerdolę, nic tylko się pochlastać, za słabo trenuję, jak mam porządne treningi to brak mi sił na dołowanie się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Pierwsza

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
rzabba ,

moja matka jest z tych latajacych- wegiel do piwnicy wrzuca, drzewo rabie, ogrodek przekopie, a je syf. No i spokojnie na zdrowym 2000kcal sie nie utyje tak jak na syfiastym 1500kcal. Byla u mnie, jadla z grubsza to co ja- z odstepstw: jadla pieczywo i troche slodyczy i poza tym po 'naszemu' i od razu sie wstapila. Metabolizm to jest zagadka- ale mozna sobie biedy napytac zywiac sie powietrzem nawet przy znikomej aktywnosci. Bo nawet przy znikomej aktywnosci BMR wychodzi spory- gdzie to minimum aktywnosci tzn lezec i oczami nie mrugac...

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-10-31 14:26:23

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
a ja się w sumie nie dziwie bo sama długo funkcjonowałam na racjach głodowych, to jest wkółko napędzające się koło zaczynasz sie odchudzać eksperci ci truja mniej jedz , jesz mniej albo eliminujesz grupy produktów po czym przy spadku nastroju chodząc wiecznie głodna wpiperzasz co wpadnie w ręce fundując sobie jojo i tak wkółko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no a pozniej wybrana grupa trafia tu i zaczyna uczyc sie jesc

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8045
oj tak jak dobrze że są takie miejsca jak to - ratują ludziom i ciała i psyche, np. takim jak ja jakiś czas temu:)
nawiasem mówiąc pragnę zakomunikować, że właśnie się pojawiłam i zamierzam zakorzenić na stałe, a więc kłaniam się nisko wszystkim stałym bywalcom

http://www.sfd.pl/Fitneską_być_ach...-t895237.html

Dążąc do celu staję się silniejsza, zewnętrznie ale jeszcze bardziej wewnętrznie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
hej daj sobie namiary na dziennik w stopkę czasem to ułatwia szefowym pracę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Siemka

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8045
dzięki już się zrobiło :)

http://www.sfd.pl/Fitneską_być_ach...-t895237.html

Dążąc do celu staję się silniejsza, zewnętrznie ale jeszcze bardziej wewnętrznie...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to są za wałki pod biustem i jak się ich pozbyć??

Następny temat

W poszukiwaniu zaginionej pupy ;) / Prośba o pomoc i mobilizację.

WHEY premium