SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie jest SPAM? Gdzie jest SPAM? Nie damy przenieść SPAMU %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151774

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
ale przynajmniej pogoda ładna :)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
nie u mnie

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry, mnie też wszystko boli, ale to efekt powrotu na mate od tego tygodnia nareszcie jaki spadek kondycji i wytrzymałości to jest masakra, po treningu czułem sie jak zwłoki no ale ponad 3 miechy miałem przerwe od SW, trza sie wziąć do roboty i robić forme

Plecy coraz lepiej sie mają i na siłce powoli sie wkręcam też z powrotem w ciężary większe powoli także jest git. Chociaż dalej ino wiosło i martwy na plecy idzie bez drążka.

a pogoda no cóż, jakto w listopadzie, szaro, wilgotno, ciemno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Mnie chyba martwy zmasakrował wczoraj siedzę właśnie na piłce w pracy i próbuję też na niej leżeć to mniej boli :P a u mnie nadal słoneczko daje :D

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Dobra Dzióbki
Przyznać się która udziela się tam u mnie i chce mi pomóc w moderowaniu?
Mam jedną na oku ale nie wiem jakim nickiem tutaj się posługuje

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
A gdzie to jest u Ciebie? ;)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
czesc spam. Wzielam na wyjazd niewygodne buty, wygodnych nie moglam kupic bo wydawaly sie niewygodne bo mnie tak nogi bolaly. nast razem zwiedzam na skuterze..

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
To se pozwiedzałaś ;)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Sheep, zebys wiedziala. Stopy, uda, kolana mnie bola od poniedzialku. I stawy biodrowe tez, od chodzenia . Nigdy wiecej plaskich butow...

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Boże stawy biodrowe od chodzenia? To gdzie chodziłaś, na Mt Everest czy cos?

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co to są za wałki pod biustem i jak się ich pozbyć??

Następny temat

W poszukiwaniu zaginionej pupy ;) / Prośba o pomoc i mobilizację.

WHEY premium