SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINERATOR !!!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bardzo mala szansa

co z tym pragnieniem ? stosujesz czasem skroty myslowe ktorychnie lapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
czytałem w artykule treca którymś, że po skonsumowaniu białka na noc wzrasta chęć i pragnienie do jakiegokolwiek nawodnienia organizmu.. no że wzrasta chęć do napicia się czegoś i że to przeszkadza w regeneracji, która jest bardzo ważna w nocy.

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Kolego, daj sobie spokój z trekiem i jego artykułami. W nocy musimy zapewnić organizmowi do regeneracji właśnie aminokwasy, dlatego porcja białka przed snem jest ABSOLUTNIE NIEZBĘDNA. Rzecz jasna niekoniecznie w formie odżywki. Od wielu lat przed snem piję minimum 40g białka i nigdy nie odczuwałem wzmożonego pragnienia i przebudzeń w trakcie snu. Nie znam też nikogo, kto by się na to skarżył. Jeśli nadal masz obawy - dołóż przed snem węgle o niskim ig - te wspomogą mocny sen.

Zmieniony przez - ADRIANUS88 w dniu 2010-06-19 17:26:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
ok.tę węgle akurat wcinam.. 50g ryżu brąz i makaron jajeczny

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Wg mnie brązowy ryż ma raczej średni ig, ale w tabelach podawane wartości się różnią. W każdym razie moje źródło węgli to kasza gryczana, pełnoziarniste pieczywo żytnie i sporadycznie makaron pełnoziarnisty - w tych wypadkach mam pewność średnio-niskiego i niskiego ig. Aczkolwiek sam przed snem węgli nie stosuję, no prócz pewnej ilości laktozy z mleka do odżywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
aha no zobaczę jak to pójdzie po cyklu.. jak narazie efekt pompy ok i sylwetka idzie do góry przy dobrym treningu. wskocze na wage po cyklu

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Monituj wagę na bieżąco - w razie czego zdążysz dokonać modyfikacji diety/treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Od wielu lat przed snem piję minimum 40g białka i nigdy nie odczuwałem wzmożonego pragnienia i przebudzeń w trakcie snu. Nie znam też nikogo, kto by się na to skarżył.

moja dawka nocna to ~60g czystego bialka (nie proszku)

i podobny brak objawow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
No razem z białkiem z mleka to też mi wyjdzie minimum 50-60g. Szczególnie odkąd przerzuciłem się na bananowe SP80, to sobie nie żałuję :P Mam nadzieję, myślę że uzasadnioną, iż Pro Long też ukaże się w tym smaku.

Zmieniony przez - ADRIANUS88 w dniu 2010-06-20 12:38:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
latem preferuje orzezwiajace smaki - na szczescie WPC 100% ma pinacolade !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

iso plus proszek nowe smaki

Następny temat

antyoksydant

WHEY premium