SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINERATOR !!!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kreatyna i tak dostanie sie tam gdzie trzeba - do miesni

zadowolenia i efektow zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
:)thx mam nadzieje ze do 100 skocze na klacie po tym pięknie dobranym zestawie hehehe.. w sensie nie w cm a kg

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
domyslam sie - powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
kurier zrobił zaskoczke miał byc w pt a był dziś:)wiec juz wcinam i czekam na efekty

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tylko nie od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
tak tak:) zacznie się wkręcać po 1 tygodniu:)og po jabłczanie zawsze byłem zadowolony

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dlatego istnieje na rynku tyle form kreatyny

kazdy zaklina za na niego najlepiej dziala forma XXX (podstaw wlasne zdanie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
właśnie byłem z kumplem wybrać dla niego odżywki w sklepie OLIMP. Fajna pani sprzedająca:Dale tu nie o to teraz chodzi..

zauważyłem, że nie ma dużych przebitek niż na allegro.. też się na sklep przerzucę .. a dla kumpla na początek wybrałem creatine monohydrate 1000 i dextro juice 1kg.. chciałem glutaminke jeszcze dla niego no ale biedak siana nie miał...

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
widac nie samzmi produktami mozna przyciagac klientow
mam na mysli urode Pan sprzedajacych

co do cen to wiele osob pisalo juz ze w PBC czasem idzie dostac taniej niz na allegro - ale to polityka wlasna sklepu

zestaw w miare poprawny
ale zobacz czy w diecie u kolegi NIE brakuje bialka bardziej niz ww !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
on mówił coś tam że wpc80 ma w domu..2 kg i ze niby ktos juz doradził jak brac wiec sie nie wpier..;p

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

iso plus proszek nowe smaki

Następny temat

antyoksydant

WHEY premium