SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINERATOR !!!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4601
Witam ponownie
Ja jako takiej diety nie miałem schudłem 12 kg tylko dlatego że zacząłem się prawidłowo odżywiać.Kiedyś jadłem 3 posiłki z tego najwięcej na kolacje.Odstawiłem: pieczywo,kolorowe picia,słodycze,makarony,ziemniaki itd. i zacząłem jeść 5 posiłków dziennie(prawie w każdym posiłku mięso i warzywa) to zacząłem chudnąć.Chodziło mi o to żeby zniwelować jak najwięcej węglowodanów a zastępować większą ilością białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 706
Chodzi tu o to, że trzeba chcieć, gainer jest małym dodatkiem do tego co tak naprawdę trzeba zrobić aby mieć zacną sylwetkę :D Kolega wyżej bardzo ładnie to opisał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kolorowe picia

jesli mialbym stawiac na duza przyczyne wzrostu tkanki tluszczowej
to wlasnie napoje z duza iloscia ww stawialbym na wysokim miejscu

nie tlumia glodu
a spozywane sa czasem w ogromnych ilosciach

wtedy juz samo ich organiczenie skutkuje znaczacym obnizeniem kalorii przyjmowanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Zjadlem paczke czekoladowego i waniliowego.
Mialem jedna paczke wanilii i szczerze mowiac mialem ochote tego nawet nie otwierac - nienawidze smaku wanilii w suplach, wogole mi nie podchodza

Czekolada wysmienita, jednak tylko z mlekiem - raczej wsyzstko co zawira bialko pije z mlekiem, z woda błłeee

Wanilii samej nie odwazylem sie wypic, potem bede mi sie caly dzien odbijac ale pomieszana w proporcjach 80g gainerrator - 40g wpc ice coffe da rade wypic, nawet z woda jak ktos musi - raz sprobowalem bo byl koniec mleka

Powiem, ze syci
Wypijam taki mix o 10 i do 13 nie jestem glodny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jakies uczulenie na smak wanilii
trzeba bylo sprzedac/zamienic sie i wybrac druga czekolade

inna opcja wanilia + kakao prawdziwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4720
Mnie wanilia podeszła. Zawsze mieszam z mlekiem. Teraz na próbę zakupiłem "truskawkę" i muszę stwierdzić, że jeśli chodzi o smak to ...lipa.To smakowo nawet nie leżało na jednej półce obok truskawki.
Jakieś takie sztuczne, plastikowe w smaku.
Dobrze, że kupiłem mniejszą ilość. Trzeba jakoś zmęczyć...
Jak się skończy wracam do wanilii, bo za czekoladą nie przepadam w żadnej odżywce.

Zmieniony przez - Sorge27 w dniu 2011-07-27 21:28:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wanilia jest chyba najbardziej uniwersalnym smakiem
choc znam rowniez osoby ktorym akurat ona nie podchodzi

wybierajmy zatem podobnie jak Kolega wyzej
jelsi nowy smak - male opakowanie - jesli podchodzi - duza pucha

smak truskawkowy (jelsi zbyt malo intensywny) latwo poprawic - dodajac truskawki do miksu

smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyznam, że GAINERATOR to jeden z lepszych gainerów jaki miałem okazję próbować. Syci na dłuższy czas i ma bardzo lekki, przyjemny smak (czekolada i truskawka). Do tego całkiem dobre węgle w składzie. W pełni polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
faktycznie, truskawka nie do wypicia z woda ;/
mialem posmak aluminium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
woda niestety nie pozwala na wyciagniecie smakowow 'mlecznych'

duzo wiecej smakowo zyskuja Ci ktorzy moga pic z mlekiem odzywki .... - ja niestety do nich nie naleze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

iso plus proszek nowe smaki

Następny temat

antyoksydant

WHEY premium