SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINERATOR !!!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
faktycznie
obrazek pokazuje wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 238
Kolego puchaczmr jesli masz wolną przemianę materii i łatwość w zalewaniu tłuszczem to zdecydowanie gainerator jest najlepszym produktem obecnie na rynku ze względu na Low GLC czyli wolno wchłaniające się węglowodany poprostu nie masz skoku insulinowego w oraganiźmie. A jeśli nie zalewa cię tłuszczem i masz szybką przemianę materii to gain bolic może być. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4601
mam zamiar kupić gaineratora ale mam tendencje do tycia schudłem 12 kg mam nadzieje że waga nie wróci tylko chce szlifować czysty mięsień ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w takim razie bym sie zastanowowil czy aby na pewno potrzebuje gainera - chyba ze w okolicy treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29506 Napisanych postów 62910 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902465
jak Biniu. wywal z diety na zawsze wszelkie proste wegle z gainerami na czele. sa lepsze i blizsze naturze zrodla wegli prostych na 'po treningu' o ile jest konieczne stosowanie takiej formy dozywiania okolo treningowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4601
hmm chyba jednak bardziej pomyśle nad jakimś białkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przeanalizuj diete
najlepiej razem z nami - doradzimy co wybrac - ale to najlepiej w osobnym watku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w okolicy trenigu zawsze (NAWET NA DIECIE) jest sens stosowania ww

wtedy gainerator bedzie jak znalazl - ale i tak dolozylbym w okresie redukcji do takiej porcji bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 238
racja Biniu białko szczególnie na noc bym zalecił a gainerka po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ciesze sie ze sie zgadzamy

choc na kazda diete nalezy spojrzec indywidualnie !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

iso plus proszek nowe smaki

Następny temat

antyoksydant

WHEY premium