SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GAINERATOR . . .

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4406
Witam.Chciałbym się coś dowiedzieć o tym gainerze.Proszę osoby, które brały aby dały swoją opinię na jego temat.Bo z tego co widzę to nawet nawet się prezentuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4406
Chodzi głównie mi czy jest on dobry uzupełnieniem diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie będziesz po nim pudzianem. Są lepsze gainery od tego: Mutant Mass, Mass XXL itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
bili4
jezeli celem jest uzupelnienie braku kalorii w diecie, to moze byc.
aczkolwiek j/w

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Gainer jak gainer, aczkolwiek jako 'pełnowartościowy' zamiennik posiłków, lepiej zakupić coś z nieco większą ilością białka.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4406
GAINERATOR podobno ma kre alkalyn i inne dobre produkty.Amentoris a na zastępczy posiłek co byś proponował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4406
Tomgo myślałem, że Actilab to niezbyt dobra firma, lecz ten gainer co podałeś i za taką cenę to nawet nawet, ej i mam jeszcze pytanie jak to jest z ektomorfikami mogą jeść to białko serwatkowe czy nie bo gdzieś czytałem, że zle wpływa to na ich organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
moga.
chodzi o to, by jako ekto nie dawac za duzo bialka w diecie. 1,8g-2g przy budowaniu masy to max.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1227
Ja z gainerów mogę polecić Vitalmaxa.Mój kolega z klasy ćwiczy ze mną na siłowni już rok i ma dietę oraz suple.Na cyklu mono + gainer Vitalmax 2 kupiony na siłowni u trenera zrobił + 7 kg dobrej masy w 6 tygodni więc gainera mogę polecić.Oczywiście dieta była i jest trzymana cały czas bez odstępw typu jakieś słodkie rzeczy czy cole czy coś podobnego.Ja dietę trzymam cały czas,ćwiczę,regenurję się i nie piję słodkich rzeczy typu cola czy coś,herabtę tylko niesłodzoną,nie jem chipsów czy cukierków i nie jem nawet żadnych tortów :) tylko dieta trening i suple oraz nauka dla mnie liczą nic więcej a co najważnijesze nie palę i nigdy nie będę palić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
a na zastępczy posiłek co byś proponował?

-MHP Up Your Mass
-Mass Xxl Treca
-Nutrabolics Isogainer
-GainBody 30 Activlaba
-Met-Rx Xtreme Size UP(+kreatyna)
-Ultimate Nutrition Iso Mass Xtreme Gainer (+kreatyna)
-QNT Metapure Mass(+kreatyna)

...i tak dalej, i tak dalej...

Ogólnie wszystko co ma względnie dobrej jakości węglowodany i białko na poziomie +- 30%

(kolejność przypadkowa)

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry Cykl X

Następny temat

kretka a bulk

WHEY premium