SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fuuun akcja transformacja-work in progress

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Fuuun
Jeśli nie spróbujesz... to się nie dowiesz czy dałbyś radę ! Do dzieła, a ja tymczasem wsiadam na rower i jadę do znajomych, usiąść, zjeść, odpocząć i załączyć tryb : rest


Jak wróce do Splitu to napewno spróbuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
albo zle sie mierzysz albo wszystko idzie za szybko w złym kierunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
j/chłopaki wyżej. Zetnij troche kcal bo za 3msc bedziesz bardziej zalany niż przed redu. Aero i tak masz sporo więc dodanie kolejnej ich dawki chyba nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Zobaczycie waga, wymiary powoli staną. Juz nie dodaje kcal. Aero bede krecil. Zreszta planuje przeplatac mase z krótkimi redu. Wezme wasze opinie pod uwage zaraz lece na aero lekko pokrecic. Po wczorajszych nogach jestem zabity .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Uwazam, ze przesadzacie. Patryk wciagnal troche wody to normalne, ale przeciez nie chodzi tu o to zeby miec suchy poslad na masie, tylko o to zeby rosnac. Forma dalej byla by super gdyby przez jakis tyg wszedl na niskie ww i zgubil wode. Forma ma byc przede wszystkim na scenie. Masa to masa-nie mozna sobie zalowac. Redukcja to czas na gdybaniem czy forma jest odpowiednia .
A jak sie tak wszyscy bedziemy bali o forme na masie i o to, ze nas troche podleje to nie urosniemy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870500
Dlatego mówię - co kto woli. Tyle że nabierając więcej wody i smalcu i tak nie zbudujesz więcej mięcha, niż narzucając na siebie mniej wody i smalcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Dokładnie. Ja nie bede płakał ze forma jest nie pierwszych lotów na masie. Tym bardziej ze jestem mały i chudy. Musze wrzucic dużo miesnia. A miesien musi miec warunki do wzrostu. Nie bede przesadzał z iloscia jedzenia. Ale równierz nie bede sobie odmawiał. Napewno jak bede widział ze sylwetka zmierza w zła strone to zrobie sobie redukcje 4-5tygodni i znowu masa. Bedzie elegancko. Póki co siła rosnie bardzo ładnie. Czuje sie nabity. A kratka jest. Co prawda wody jest od groma ale co mnie to interesuje ? Taka kolej rzeczy :) wezcie pod uwage ze powoli kreatyna sie zaczyna lepiej kręcic. Takze skok siły , wagi i wody nie jest czyms dziwnym heh ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Takie wahania wagi w tak krótkim okresie czasu to na pewno nie prowadzi do nabierania mięśnia tylko wody itd także dawałes na redukcji ostro czadu żeby teraz w miesiąc włożyć na siebie ok. 10 kg wody i minimalnie tłuszczyku także nie wiem ocb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Takie wahania wagi w tak krótkim okresie czasu to na pewno nie prowadzi do nabierania mięśnia tylko wody itd także dawałes na redukcji ostro czadu żeby teraz w miesiąc włożyć na siebie ok. 10 kg wody i minimalnie tłuszczyku także nie wiem ocb Nie ma co zwalac na retencji wody od kretki przy dużej podaży ww
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BUDUJ KALORYFER W KUCHNI - GOTUJ Z TRENER GRUSZECKĄ

Następny temat

"Długa przerwa czyli czas na wypasiona kanapkę"

WHEY premium