William Bonac jest obecnie jednym z najlepszych kulturystów na świecie. Tego zawodnika nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, między innymi zwycięstwo w zawodach Arnold Classic. Zawsze prezentował na scenie nienaganną formę. Wypracował ją oczywiście przez lata ciężkich treningów. Niedawno opublikował post na Instagramie, w którym zestawił ze sobą dwa zdjęcia. Zdjęcie po lewej stronie przedstawia jak wyglądał w 2010 roku, a zdjęcie po prawej to, jaką formę miał dziewięć lat później, czyli w 2019 roku, kiedy to startował już szósty rok jako zawodowiec. Przyznajcie, że różnica jest oszałamiająca.

Bonac nie wspomniał o tym, ile wówczas ważył, chociaż ciekawi nas fakt, ile udało mu się przez ten czas zyskać masy mięśniowej. To porównanie jest doskonałym przykładem na to, jak dużo można osiągnąć dzięki ciężkiej pracy i determinacji. Największym marzeniem, a zarazem głównym celem Bonaca, jest oczywiście zdobycie tytułu Mr. Olympia. Chociaż w ubiegłym roku był typowany przez fanów i ekspertów do zwycięstwa, jednak Brandon Curry według sędziów okazał się od niego lepszy. Być może w tym roku uda mu się zdobyć upragniony tytuł. Jak oceniacie jego transformację?

Komentarze (1)
lordknaga

9 lat a postarzal sie o 20 :D ogolem, to widzialem hadiego jako zwyciezce, bonak ma dobra muskulature, niestety sylwetka bardzo pokraczna, niski z szerokim brzuchem... widzialem go ostatni raz kolo 2017, to juz wtedy, myslalem, ze narzucil na swoj szkielt max miesa, ale sie mylilem. szmieszne sa te jego szopki i ciagle narzekania na wszystko i wszystkich, imo curry to zaden mr olimpia a bonak to by sie juz w ogole do tego nie nadawal.

3