William Bonac ma obecnie jedną z lepszych sylwetek wśród współczesnych kulturystów. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, a chyba jednym z największych jest zdobycie drugiego miejsca w ubiegłorocznym konkursie Mr. Olympia tuż za Brandonem Curry. Właściwie to pierwszy raz był tak blisko i otarł się o zwycięstwo. Bonac ma 37 lat i widać, że z każdym rokiem jego sylwetka jest coraz lepsza. Wiele osób uznaje jego bicepsy za jedne z lepszych w branży. Nic dziwnego, w końcu poświęca im sporo czasu i pracy, by wyglądały imponująco. Nie zapomina także o tricepsach. Niedawno opublikował zdjęcie na Instagramie, a w treści posta poprosił swoich fanów, aby odgadli, jak duże są jego ramiona. Kolejny post ze zdjęciem dał odpowiedź. Jak myślicie, ile centymetrów w bicepsie ma Bonac?

Odpowiedź brzmi… 57 cm! Kto z Was znał odpowiedź na tę zagadkę? Czy Wy także uważacie, że William Bonac ma jedne z najlepszych bicepsów w branży?

Komentarze (6)
anubis84

Tyle to w udzie niektórzy nie mają :-D

3
szyczak

Kurde łapa potężna, trudno sobie taką wyobrazić.

0
seba5700

Przecież na filmie ma niespełna 56, ok 55,7.

0
anubis84

zalezy jak się złapie, za pierwszym razem powiedzieli 57

0
seba5700

Przecież to kulturyści. Oszukują jak z powszechnym zawyżaniem wzrostu o kilka cm. Na filmie wyraźnie widać, że 57 tam nie było bo koniec metalowej części,a więc początek miary, ledwo sięgał 56. Dodatkowo miarka nie była nawet porządnie naciągnięta. Pewno jakiś schmoe robił pomiar swojemu obiektowi westchnień i specjalnie tak to zmierzył, żeby wyszło 57....

0
domosos

łapa to jak u niektórych bocianów udo :-D

0