SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik ciążowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 152732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Zły humor chwilowo odszedł w zapomnienie
Było kilka spacerów a dziś trening powięziowy i rozluźnianie, dużo rolowania, szukania bolących miejsc, bardzo przyjemny, do czasu porodu zagości regularnie w moim planie.

Ciało zaczyna się mocno zmieniać, brzuch już powoli przeszkadza, ciężko się wyspać i coraz częściej mam zadyszkę, właściwie to mam wrażenie że ciągle sapię

za niedługo wrzucę fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Super, że humor lepszy Czekamy na fotki

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Rośnie brzuchol coraz większy, Paula pisała w swoim dzienniku o tym jak czuje pracę nadwyrężonych mięśni i w pełni się z nią zgadzam, podczas leżenia wystarczy delikatnie ruszyć głową i mięśnie się bardzo napinają, trzeba uważać.

30 tc waga od początku +8kg (marzy mi się zakończyć na 12kg ale to raczej nierealne, sam dzidziuś powinien przybrać minimum 2kg więc czuję że zakończy się na 14kg... )

cellulit mam chyba nawet na uszach

Zaczęłam mieć zachcianki i to na coś na co przed ciąża najbardziej psioczyłam, aż mnie trzęsło jak widziałam, że ludzie to kupują... serki homogenizowane i wszystkie inne mleczne deserki, monte, serki waniliowe, musy z pianką... no i kupuje i jem to, i mi tak smakuje że czuję się jak w niebo mając je w ustach

a teraz to co tygryski lubią najbardziej
















Zmieniony przez - kaka21 w dniu 2018-11-28 11:15:03

Zmieniony przez - kaka21 w dniu 2018-11-28 11:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pamietam, ze zachciank miałam tylko na początku i to takie książkowe, na kiszone ogórki i kwaśne ogólnie... a że całe lato w ciąży, to lodów chyba tonę zjadłam u mnie było +18,5 kg przed porodem, a miesiąc po już ważyłam tyle, co przed ciążą i nie odchudzałam się, dieta była pod laktację, żeby mały nie miał kolek i wystarczyło. Czekolady nie mogłam jeść, smażonego i ogólnie zdrowo musiało być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
super wyglądasz

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Poka ten cellulit na uszach - ja niewierny Tomasz - muszę zobaczyć. A tak serio - bardzo ładnie wyglądasz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Fajny masz ten brzuszek. Ja to już jakbym do porodu miała iść :p

A waga bardzo ładna. Pociesze Cię że ten cellulit ładnie schodzi. Teraz nie dość że hormony to jeszcze trzymanie wody i nie ma bata żeby go nie było. Ja się ciągle szczotkuje i jest trochę lepiej niż w pierwszej ciąży ale i tak tyłek jak galaretka :D

A takie zachcianki to pół biedy. Ja tych z pianką nie lubię bo za słodkie ale jakieś homogenizowane świństwa lubię :p

Plus dużego brzucha jest taki że coraz mniej jedzenia się mieści. :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Aż się wstyd przyznać, ale ja w ciąży przytyłam 20kg, ale jak tylko zaczęłam karmić i trzymać dietę (bez smażonego, ostrych przypraw) to szybko schudłam schodząc z wagą nawet mniej niż ważyłam przed ciążą. Zachcianki miałam głównie na słodkie i nie patrzyłam, że coś jest niezdrowe, jak miałam ochotę to jadłam np. chałkę z masełkiem Można sobie w tym stanie pofolgować


Zmieniony przez - Nikki w dniu 2018-11-30 22:07:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Śliczny brzusio Kaka Bardzo zgrabniutki :)

Take your dreams seriously.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki, pomoc

Następny temat

BarbellWitch i northwestpassage - NAGRODY ACTIVLABA!!!

WHEY premium