SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik ciążowy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 152174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Super forma na zdjęciach!!! Ja do końca 3 mca z bliźniakami brzucha nie miałam - ale talie zaczęłam tracić .... i biust rósł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Widząc Cię na ulicy nigdy bym nie pomyślała, że dzidziuś rośnie w brzuszku :)pięknie wyglądasz. Ja pierwsze co wymieniałam to staniki już w 5 tygodniu i najchętniej wymieniłabym swoje tamtejsze nastroje w okolicach 15-20tydz Dobrze, że hormony u Ciebie tak mocno i gromko nie odzywają się w sferze emocji. Nieźle potrafią namieszać:) płci pewnie jeszcze nie znacie?

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kaka, wyglądasz kwitnąco fajnie, że zbyt szybko nie rośniesz, bo głowa spokojniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Super wyglądasz! I brzuch nadal bardziej płaski niż u mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Teapot
Maria, moze sprobuj audiobookow? Ja sporo slucham w trakcie pracy, podrozy, sprzatania, spacerow, zakupow. Fajna sprawa.


O tak, to dobry myk Mi sie sprawdzily zwlaszcza rozne podcasty na dlugie jesienne i zimowe spacery. A teraz przewaznie mam towarzysza wiec glupio tak ze sluchawkami :P a tak to troche brakuje mi czasu zeby cos fajnego znalezc. Musze sie przemoc i zaczac sluchac nagran po angielsku, ale mam problem jak jest za duzo specjalistycznego slownictwa
A jesli chodzi o literature piekna to jednak nie bardzo mi podeszla ta forma, jednak wole sama czytac

Kaka swietnie wygladasz <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
No jak wyłagodniałaś - to tylko się cieszyć. Spokój i cierpliwość się przydają każdemu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Świetnie wyglądasz! Faktycznie nie widać, że spodziewasz się maleństwa.
Pamiętam jak na szkole rodzenia była taka dziewczyna, która miała bardzo mały brzuch- wyglądała jak ja w drugim trymestrze a to był miesiąc do rozwiązania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Co do tych treningów po ciąży. Oczywiście życzę Ci, żeby było u Ciebie wyjątkowo. Ale trzeba sobie zdawać sprawę, że te 6 tygodni to okre wstępnej rekonwalescencji a nie całkowitego powrotu do funkcjonowania ciała sprzed 9 miesięcy :) Przede wszystkim brzuch i mięśnie dna miednicy są mocno osłabione i to trzeba uwzględniać na treningach. Do tego działają hormony w związku z kp (o ile będziesz)

A wyglądu zazdroszczę. Można wpaść w kompleksy :P Ciągle ostro trenuje, ładnie je, nie narzeka na dolegliwości i do tego w 4 miesiącu wygląda lepiej niż nie jedna laska trenująca i niebędąca w ciąży :P Fajnie. Nic tylko się cieszyć tym najfajniejszym drugim trymestrem :D Wiadomo, że może być różnie ale wątpię, żeby Ci nagle ogromny brzuch wyskoczył :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Bardzo, bardzo dziękuję Wam za miłe słowa :*:* wiem, że najtrudniejsze przede mną ale w chwili obecnej ciąża nie jest taka straszna jak myślałam.

Waga zwariowała, codziennie jest więcej ale moja przemiana materii i praca jeli również pozostawia wiele do życzenia
Zaczęły mi krwawić dziąsła i bolą, niby to normalne w ciąży ale wybiorę się do dentysty a jutro idę na usg i mam nadzieję, że w końcu poznam płeć

Spotkałam na siłowni kilku znajomych, którzy wiedzieli o ciąży ale nie widzieli mnie długo i dość zabawnie było bo spodziewali się brzucha a tu go brak i dopiero jak sama zaczęłam mówić co z ciążą to odetchnęli z ulgą bo ponoć nie wiedzieli o co tu chodzi i czy nadal w ciąży jestem

Ciało jest coraz słabsze mam domsy ale wiem chociaż, że dobrze trenuję bo bolą mięśnie a nie plecy, kolana czy brzuch.

Przysiad low bar 8/8/8/8/8/12
20kg/30kg/30kg/40kg/40kg/20kg
Ściąganie linek w bramie w klęku 12/12/12/12/12
2*9kg/2*14kg/2*14kg/2*14kg/2*14kg/
RDL na jednej nodze 8/8/8/8
2*6kg/2*6kg/2*6kg/2*6kg/
EUREKA jakie to fajne ćwiczenie, pasuje mi bo nie zginam całego tułowia jak przy klasycznym RDL, bardzo bardzo mi się spodobało. Pierwszy raz więc ciężar nawet jak na ciąże kosmetyczny
Wyciskanie sztangielek na skosie dodatnim 8/8/8/8/8
2*6kg/2*10kg/2*10kg/2*10kg/2*10kg
face pull 12/12/12/12/12
3,4kg/5,9kg/5,9kg/5,9kg/5,9kg
klęczenie na piłce
klęk podparty z kolanami w powietrzu

Nie można mojego odżywiania nazywać trzymaniem miski, raz wcinam ciasta i drożdżówki a raz jem super zdrowo. (waga zawsze rośnie po zdrowym jedzeniu, a po weekendzie gdy jadłam prawie same słodycze, ważyłam mniej niż przed ciążą więc logiki tutaj żadnej nie ma staram się nie jeść za dwóch, zresztą żołądek i jelita na to nie pozwalają, mam w głowie, że łatwo jeść ale potem z 20kg nadwagi zostanę i dopiero będzie kłopot.
Jem słodycze w głową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
maria1209
Musze sie przemoc i zaczac sluchac nagran po angielsku, ale mam problem jak jest za duzo specjalistycznego slownictwa
Kaka swietnie wygladasz <3


Do slownictwa sie przyzwyczaisz, bo kontekst Ci pozwoli zrozumieć w wiekszosci przypadkow. To swietna nauka jezyka.
Polecam Mind Pump - fitnessowy podcast, sporo gadania o dupie maryni ( ) ale goscie maja fajne podejscie do fitnessu i mozna sie sporo dowiedziec.

Mieli tez odcinek o ciazy niedawno

Kaka wyglada super, jak zawsze zresztą, w ciąży czy przed ciążą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium