SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry trening brzucha z Flex'a

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 209365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 149
troszq to skomplikowane (mowa o opisie cwiczen). zapodalby ktos fotki albo najlepiej film?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10368
Czy dobrym pomysłem jest robic ten trening po 30 minutowym bieganiu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 506


Witam, mam prosbe! Czy mozecie mi pomoc w dobraniu odpowiednich cwiczen na boczne partie miesni brzucha? chcialbym byc szerszy w pasie i nie wiem dokladnie jakie wykonywac cwiczenia. Robic brzuszki na skosie, skretosklony? z gory dzieki jeszcze mam pytanie jak wstawic tutaj zdjecie? to bym pokazal jak ten moj brzuch wyglada ;)

Zmieniony przez - Tomek8 w dniu 2009-08-26 13:01:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
"gogz - a z tąd ze brzuch moze byc rozwijany w róznym zakresie , przy ciezkich ciwczeniach i nieiwelkiej ilosci pow. będzie nabieral masy tak jak kazdy inny miesien powększal sie ! Zas kaloryfer i dobre jego wyrobienie jest efektem wiekszej ilosci powtórzen , zas midzy seriami przerwy rzędu 10s-30s. "
Wyjdź i nie wracaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5037
wznosy kolan w gore to podobnie jak wznosy nog tylko przy wznosy z kolanami robi sie tak jak w 2 cwieczeniu w a6w ?

Zmieniony przez - zibill w dniu 2009-09-02 17:55:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
Raczej chodzi o wznosy w zwisie na drążku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5037
skoro w domu to raczej nie na drazku -_-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 457
Witam,

Mowia ze ABS2 jest trudny... :D:D

Wczoraj zaczalem ten trening, ale jakos szybko mi poszlo. Po przeczytaniu jak to wszyscy ledwo daja rade po pierwszym treningu, postanowilem sprobowac jeszcze raz (po weryfikacji techniki) i musze powiedziec ze ledwo zrobilem:/ W zasadzie to skretosklonow juz nie dalem rady (po czesci dlatego ze nie wiem jak je zrobic).

W kazdym razie powiedzcie mi prosze:
1. Czy was tez tak bola nogi w trakcie wykonywania? Mam na mysli bola tak ze nap*****laja ze szok. Normalnie uniemozliwia mi to zrobienie poprawnie cwiczenia. Czy to normalne czy mam zla pozycje czy jak?
2. Na samym koncu tez dol kregoslupa mi wysiadal wiec pewnie znowu cos nie tak z technika. Tak czy nie? Jak tak to jak to zmienic?

Prosze o pomoc bo szczerze powiem, ze nie boli mnie brzuch tak bardzo jak bym chcial (tak, kocham to uczucie jak prawie nie moge nim ruszac:) no i szkoda czasu na marne techniki jak mozna wykonac cos dobrze.

Pozdrawiam,
Pawel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 251
Czy mógłby ktoś dosyć obrazowo wyjaśnić o co chodzi w pojęciu "skrętoskłony"?

P.S. Mam ćwiczyć 1 ćwiczenie, 2, 3, 4 i tak 4x czy 4x1 potem 4x2?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby na brzuch przed ćwiczeniem czy po ?

Następny temat

waga a wzrost

WHEY premium