SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Devi_Devi/Redukcja/WielkiPowrótNieMniejszegoKolesia

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 42367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
wrzuta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Powodzenia Devi, śledziłem poprzedni blog z partyzanta. Najbardziej podobało mi się zdjęcie po tym jak strzeliłeś gola.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
hah. dziwnie wyglądałem na tym zdjęciu co nie ;D ?


dzis jako,że Niemcy mają święto niestety nie mam treningu :/ zatem pojade sobie rowerem na stadion i tam pobiegam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Ściemniasz coś z tymi filmami młody, prześlij mi przez jakiś serwer plików to ci wrzucę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
już Avasso do mnie napisal w tej sprawie ;D jak wróci ze sql to mu dam i wstawi ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
dzis dietka cos ładnie przestrzegana :) póki co :P
o 12 na pogrzeb :( potem wroce zjem obiad i przejade sie rowerem na stadion a tam pobiegam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
PODSUMOWANIE DNIA:
dieta - trzymana
cwiczenia - ogolnie 30 km rowerem + 1 godzina treningu w pilke (30 min sie obijalem wiec nie napisze ze 1,5 godz biegalem :D)
podsumowanie dnia - zgon! nie czuje nóg :D

PLANY NA JUTRO:

dieta - potrzymam
cwiczenia - FBW ( o ile bede żywy i bede w stanie chodzic)

Zmieniony przez - Devi_Devi w dniu 2009-05-22 20:58:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
troche snu i czuje sie w miare wypoczęty ... ale niezbyt mnie ciągnie na siłownie :(
diete potrzymam i chyba jakas regeneracja :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
nie obijaj się:)na siłownie biegiem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
daj spokoj :D zmeczony po wczoraj jestem ;p ale pojde po poludniu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PORADA

Następny temat

Trening FBW 5x5 w wakacje?

WHEY premium