SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Devi_Devi/Redukcja/WielkiPowrótNieMniejszegoKolesia

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 42353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
ok ! swoje dzis odbimbałem ;)

na siłce FBW ... odrazu po siłowni 2 km rowerem na stadion . tam 3 kółka w miare szybkim tempem i spowrotem rowerem do domu ... teraz pije białko , klade sie spac i bede sie potem uczyl :( ahhhh ta fizyka :/

pzdr :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2094
cześć pie*dolcu olej fizyke liczy sie tylko siłka

edit.
wyj*bany avatar

Zmieniony przez - Przemko_ w dniu 2009-05-25 18:03:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
heh ;D taki gangsterski ;D te same klimaty co twój ;D

własnie wstałem ;) troche snu i moge sie uczyc ;)

Przemko a ty na redukcji czy na masie ;D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
PODSUMOWANIE DNIA:
dieta - trzymana
cwiczenia - FBW + odrazu po FBW 2 km rowerem na stadion + 3 kółka na stadionie szybkim biegiem + 2 km powrót . wieczorem bieganie za piłką
podsumowanie - no jest zayedobrze ! sie dzis nacwiczylem i jestem zadowolony :)

PLANY NA JUTRO

dieta - potrzymam :D
cwiczenia - zapewne udam sie na stadion i tam będe biegac ! lub pogram solidnie w piłke ;D

moje dzisiejsze przemyslenie - Życie stało sie lżejsze o jakies 46 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
A tobie to już zupełnie odbiło na wiosnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Zapierd..alasz jak by ci ktoś ze soli w dupsko pociągnął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
wiesz ;D chce cos udowodnic sobie :P no i wkoncu wyglądac jakos na wakacje :)
zresztą na wakacje będe miał cięzkie życie :(
rano wstaje i jem ..... siłownia ... po treningowy ... troche odpoczynku i od 14 do 23 w pracy :( jesli to bedzie dzien bez silowni to bedzie to bieganie :) a praca fizyczna w sklepie (noszenie skrzynek z piwem , ziemniakow i takie tam.)
ale przynajmniej zarobie na jakis cykl lub na autko odłoże (w styczniu zaczynam prawko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2094
gangsta rulez
ja cały czas masa, przyrosty to raczej średnie i pomału mi to idzie, ale jak ćwicze to ani kilograma jeszcze nie straciłem, chciałbym to utrzymać

EDIT.
haa... ja już 2 czerwca mam praktyczny na prawko

Zmieniony przez - Przemko_ w dniu 2009-05-25 21:36:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
weź ! :( ale mi nie spieszno do autka bo sie rozleniwie przez nie ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PORADA

Następny temat

Trening FBW 5x5 w wakacje?

WHEY premium