SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Devi_Devi/Redukcja/WielkiPowrótNieMniejszegoKolesia

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 42181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie też w miarę dobry, a po biegu mnie tez nogi bolały jak nigdy.
trzymaj się i trzymaj dietę bo mam nadzieję że mnie zaskoczysz jak się zważysz 19 czerwca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Devi, zaglądne 22 czerwca i chcę być mile zaskoczony
I nie o******laj sie pod moją nieobecność. Zresztą jak w hotelu będzie net to cię przypilnuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
i dobra ! ej ziomy musze byc w formie bo od 27 do 29 jade do swinoujscia ;)
wiec jakos sie musze wziąsc za treningi i w miare wygladac jeszcze :P
zatem napewno min. 3x w tygodniu beda interwały ... siłownia i inne *******y też ! :) dieta wzorowo trzymana ! :)

grrubas oczywiscie czekam aż wrocisz i oczy zrobisz jak sie zmienilem ;)

miłego wyjazdu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
podsumowanie dnia :
dieta : trzymana
cwiczenia : 2 km rozgrzewki rowerem pozniej 10 interwałów 15sekund sprint/30luz i znow 2 km powrót + wieczorne kopanie piłki :)
podsumowanie : po tych interwałach strasznie bolą nogi ale to o to chyba chodzi nie ;> ? :)

plany na jutro
dieta : trzymana
cwiczenia : 7km rowerem na trening + gra w piłke + 7 km powrót

musze sie teraz starac
mam nad sobą oczy Grrubasa który pewnie liczy na to ze sie potkne i nie dogodnie go w redukcji ale ja mu dam !
bede mniejszy niz on oczywiscie żartuje

27 , 28 i 29 to prawdopodobny wyjazd do swinoujscia wiec trzeba bedzie zrobic forme ! mam na to 18 dni ;) moze jakies 3-4 kg ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1376
do szkoły byś zaczął chodzić a nie

Zmieniony przez - inHUM@N w dniu 2009-06-10 08:20:37

never back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
O skubany interwały zaczął.
A jak wydolność? Kondycyjnie dajesz radę bez problemu? Rzygać się chciało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
wymiotowac jak wróciłem bo nie odpuszczałem żadnego interwała.

dałem rade kondycyjnie bo juz troche jeżdze na rowerze :) w czwartek zrobie jeszcze interki w stostunki 15/30 a juz w sobote zrobie 20/30

P.S inHUM@N nie rób mi spamu na dzienniku takimi głupotami pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
ok własnie wrociłem z treningu ... gralismy sparing wiec bieganie cały czas :( zmęczony że szok !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
tabatę sobie rób też

ja taką robię:




fajnie podkręca metabolizm
po paru tyg. moża dodać 1-2 interwały

na początek 2-max 3 razy w tygodniu.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6423
wygląda strasznie ;p cos ty nie dam rady :P narazie zostane przy Siłowni i Interwałach na rowerze :P i graniu w piłke :) na wakacje moze znajde na to czas :) ale pomysl dobry i cwiczenie napewno daje w dupe !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PORADA

Następny temat

Trening FBW 5x5 w wakacje?

WHEY premium