SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deee,czyli jeszcze raz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
trochę potroluję bo za słodko pierdząco się tutaj zrobiło, a ta ślepa polityczna poprawność mnie irytuje. wielu takich było, wielu znikło. ale co tam ja za młody jestem żeby oceniać i zniechęcać. sam się jeszcze wstydzisz tego jak wyglądasz bo nawet fotek nie ma to znaczy że długa droga przed Tobą, zanim zaakceptujesz aktualny stan na poważnie i będziesz się trzymał celu. jak by nie było to życzę powodzenia bo byłem w identycznym miejscu gdzie Ty z wagą +112 kg. Pamiętaj że na większość z ww. wypowiadających było na forum co najmniej 5 którzy chcieli ale im się odechciało.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Gwid ty ważyłeś kiedyś 112 kg nie wierzę . Co to znaczy "większość z ww. wypowiadających" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
Dziękuję wszystkim za odzew. Piszecie,że sporo kalorii obcięte,ale ja dziś ledwie wmusiłem w siebie 1970 kcl. Na przymus.To kwestia pewnie innej hm..."gęstości energetycznej" normalnego,uczciwego jedzenia.

Dobra,krótko info z dziś:

Rano trening FBW(Paatik trening FBW,to jest to co zamierzam robić). Poszło ładnie i zgrabnie. Wstałem o 6 rano,6.45 na siłce byłem. Lubię się tak zebrać z rana.

Micha: generalnie czysto,bezpośrednio po treningu pozwoliłem sobie na 50 gram razowego chleba i jogurt bakoma men. Poza tym elegancko. Łącznie: B:187 g, W;119g,T:80g. Łącznie:1973 kcl. Porcję kazeiny wypiłem już na siłę,bo naprawdę byłem(jestem) pełny. Na razie czuję się dobrze,więc słucham się organizmu. Będę obserwował,może gdy jakoś ten metabolizm mi się rozbuja,to dorzucę kalorii. Na razie to tylko gdybanie.

Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie.



Zmieniony przez - Deee w dniu 2017-06-03 00:19:24

Zmieniony przez - Deee w dniu 2017-06-03 00:20:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10023 Napisanych postów 30364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728666
Witamy ,może tym razem pójdzie lepiej,choć podobnie ,jak Gwid-jestem pesymistą :)

Dlaczego?

Jest kilka powodów.

-brak wyrażnego celu-bo mieć atletyczną sylwetkę i zejść poniżej 110 kg- to żaden cel-można to zrobić w tydzień ale sylwetki to nie zmieni.
A to oznacza jedno-brak mentalnego przygotowania i wizji celu do którego się dąży.
Bez tego nie będzie sukcesu.


-za ostre zejście z kalorii-zjeść nową dietę -wiadomo trudno,bo pewnie były inne zasady odżywiania,ale organizm szybko się do tego przyzywczai i nagle pojawi się rosnący głód,głod nie do pokonania.

-brak zdjęcia-czyli taka podświadoma asekuracja-nie uda się ,to ok-spróbuję za jakiś czas znów.

Przy okazji warto prześledzić projekt Kolos-kilka miesięcy redukcji z naprawdę potężnej wagi.

https://www.sfd.pl/Kryptonim_:_Kolos_180140,czyli_redukuj_z_nami_do_lata_2017-t1133814.html


Wyraźnie widać tu większość niuansów redukcji-nie tylko tej fizycznej ale właśnie mentalnej.

Osoby potężnie zbudowane mają zakodowany tzw syndrom wiecznej masy,gdy waga zaczyna spadać i sił ubywać-w pewnym momencie następuje odreagowanie.

W Twojej wypowiedzi juz słyszę to znajome pobrzękiwanie :)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Deee

Micha: generalnie czysto,bezpośrednio po treningu pozwoliłem sobie na 50 gram razowego chleba i jogurt bakoma men. Poza tym elegancko. Łącznie: B:187 g, W;119g,T:80g. Łącznie:1973 kcl. Porcję kazeiny wypiłem już na siłę,bo naprawdę byłem(jestem) pełny. Na razie czuję się dobrze,więc słucham się organizmu. Będę obserwował,może gdy jakoś ten metabolizm mi się rozbuja,to dorzucę kalorii. Na razie to tylko gdybanie.


chleb jest OK, ale te jogurty są do dupy, cukru nawalone jak w coli

nie ma co gdybać, lecisz na granicy albo poniżej BMR więc ciężko Ci będzie metabolizm rozbujać
pokaż jeszcze plan treningowy tygodniowy, jakie ćwiczenia, ile serii, ile i jakie cardio (może tu będzie klucz do bujania metabolizmu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627508
Deee- pytając co na tej siłce planujesz robić - liczyłam na odpowiedź bardziej szczegółową:) Ale Kabo9 już widzę zapytał się na wprost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
JeŚli o trening chodzi,to jest to kopia tego(link poniżej)plus dokładam 2 serie ze sztangą łamaną na biceps,od poniedziałku zaczynam tydzień 3-4.
https://www.bodybuilding.com/content/the-ultimate-beginners-full-body-workout.html

Co do kalorii,to na wielu kalkulatorach wychodzi mi podobnie jak poniżej,aktywność zaznaczam niewielką,bo poza siłownią,to póki co niewiele,mam nadzieję,że to się zmieni,bo i pogoda lepsza,i nie mając pracy rozpocząłem taką tam pomoc na zasadzie wolontariatu czy tam praktyki.Jeśli będę czuł,widział,że potrzebuję więcej nie będę się wahał dołożyć. Co do cardio,to chyba dość huczne określenie,po prostu marszo-bieg czy szybki spacer od 30-45 minut. Nie dam rady przebiec 30 minut bez przerwy. Jak ogarnę navime gps trackerto postaram się wrzucać przebieg tych moich spacerów. Na razie w około 30 minut robię 2,7km -3,3km. Tak więc szału nie ma,reklamówki nie urywa. Jest przestrzeń na progres.






Zmieniony przez - Deee w dniu 2017-06-03 12:07:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
jsdolan5
Gwid ty ważyłeś kiedyś 112 kg nie wierzę . Co to znaczy "większość z ww. wypowiadających" ?


chodzi o to że na forum na 5-6 osób zostaje jedna konkretna która dopina celu. reszta kończy swoją przygodę z nami na fantazjach o budowie domowej siłowni, albo o tym że za 2 miesiące przebiegnie maraton.
1

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Gwid
jsdolan5
Gwid ty ważyłeś kiedyś 112 kg nie wierzę . Co to znaczy "większość z ww. wypowiadających" ?


chodzi o to że na forum na 5-6 osób zostaje jedna konkretna która dopina celu. reszta kończy swoją przygodę z nami na fantazjach o budowie domowej siłowni, albo o tym że za 2 miesiące przebiegnie maraton.


No tu masz rację. Nawet zauważyłem że 2 osoby zrezygnowały po moich wpisach a nic złego nie miałem na myśli . Aż mi głupio . W każdym razie Deee trzymam kciuki i postaram się motywować, na pewno nie będzie łatwo ale jak zaczniesz łamać kolejne swoje bariery, zaczniesz odnosić pierwsze małe sukcesy, satysfakcja jest ogromna i okazuje się że to wcale nie było takie trudne . Ograniczenia są przede wszystkim w naszej głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
@Ograniczenia są przede wszystkim w naszej głowie
tu sie nie zgodze ! glowa robi wszystko ograniczenia sa w DUPIE !!!! bo jak ta zasiadzie przed TV czy kompem to głowa nie jest w stanie jej podniesc !!!!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tom Platz - wywiad

Następny temat

CZARNE PORZECZKI, CZERWONE CZEREŚNIE I ZIELONY GROSZEK

WHEY premium