SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deee,czyli jeszcze raz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12182 Napisanych postów 22025 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627520
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
Dzięki za porady. Paatik,to cardio po treningu siłowym,to tak na dokładkę. 2-3 razy w tygodniu mam zamiar robić marszo-biegi 30-1h.

Rano zaspałem,nie jadłem śniadania,potem 8h w pracy,wróciłem głodny jak wilk,na szczęście miałem przygotowaną szamę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
Dzień kończę na 2008kcl,czyli mniej więcej tyle i ile chciałem.

Wybrałem się na spacer. Miałem iść w las,ale w lokalnej gazecie poczytałem o kleszczach i się wystraszyłem.Podjechałem na stadion.Przetruchtałem 1km bez zatrzymywania się i to mój mały sukces. Generalnie spędziłem 30 minut,dystans 3,45km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Bierz plan od Szajby. Spalisz więcej kalorii, 3 powtórzenia to dla początkującego liczba, gdzie może zapanować nad techniką, a 10 serii daje odpowiednią objętość. Określony ciężar, określona progresja, koniec samowolki czyli op*****lania się Odnośnie bicka...przeczytałem, że trzeba podciągnąć się na drążku 8 razy (normalnie, a nie te wyginańce Gwida), żeby robić ćwiczenia ukierunkowane na biceps...podciągniesz sie 8 razy? Bierz plan od Szajby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Deee

Micha:
1) garść migdałów i białko Olimp Whey Protein cośtam- z samego rana,przed treningiem.
2) banan+C6+orzechy brazylijskie- potreningowo
3)sałatka kurczak/szpinak/mozarella/50gram chleba razowego/oliwa z bazylią
4)stek z tuńczyka plus warzywa na winie(cebula,papryka,por,czosnek,suszone pomidory)
5) kazeina na mleku
Do tego w tak zwanym międzyczasie: czereśnie,truskawki. Wliczone w makro. Jeśli o makro mowa,to tak kończę dzień: B:210 g, W:148 g,T:69g 2423kcl. Zadowolony jestem,bo chciałem się zmieścić w 2450kcl,planowałem niżej białko,a wyżej tłuszcze.Nie będę płakał jednak z powodu białka.



nie idź na skróty, proch to jak sama nazwa wskazuje suplement i ma uzupełniać, a nie być bazą do 3/5 posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12182 Napisanych postów 22025 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627520
I potreningowo to nie jadłabym na redukcji tłuszczy - jakieś białko i ww. W ogóle orzechy na redukcji to delikatna sprawa bo łatwo te tłuszcze w misce przebić jedną "garstką"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
taa, miara na garści nie mieści się w moim poglądzie na temat "trzymania michy"
wszystko ma być zważone
ogólnie to ja bym te miskę przemeblował, ale poczekam trochę na rozwój wydarzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12182 Napisanych postów 22025 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627520
Deee chyba waży - bo inaczej nie policzyłby tak dokładnie kcal na koniec dnia....Ale warto zapytać:) Więc jak - ważysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
Ważę,ważę,chwytam garść i rzucam na wagę. Ot,tak po prostu:) Poza tym cały czas uczę się komponowania,organizowania i planowania posiłków.Gotowanie,to nie problem. Zaczynam dostrzegać zalety planowania,ale wciąż walczę by być w tym konsekwentny,bo skutki kulinarnej jazdy dowolnej własnie zwalczam. Kupiłem w biedronce mięso chude mielone wieprzowe z szynki,jeśli dobrze pamiętam to coś ok 6 % tłuszczu tylko.Do tego cebula papryka,passata,ryż brązowy i w 30 minut dwie porcje. Ciekawy jestem,czy przygotowujecie posiłki na zapas i je mrozicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130992
Posiłków nie mrożę (moja żona gotuje sobie kaszę jaglaną z warzywami - 0,5kg kaszy i mrozi na kilka dni). Moje mięso jest upieczone, podzielone i zamrożone - kupuję gdy jest obniżka ceny (promocja).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tom Platz - wywiad

Następny temat

CZARNE PORZECZKI, CZERWONE CZEREŚNIE I ZIELONY GROSZEK

WHEY premium