SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deee,czyli jeszcze raz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
KEBUL74
@Ograniczenia są przede wszystkim w naszej głowie
tu sie nie zgodze ! glowa robi wszystko ograniczenia sa w DUPIE !!!! bo jak ta zasiadzie przed TV czy kompem to głowa nie jest w stanie jej podniesc !!!!


No wiesz to zależy od organizacji stanowiska pracy. Ja w domu mam lapka ustawionego tak że przy nim nie siedzę tylko stoję, można wtedy robić choćby wspięcia na palce i łydki pracują i dupa też się rusza


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2017-06-03 14:48:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130986
jsdolan5
KEBUL74
@Ograniczenia są przede wszystkim w naszej głowie
tu sie nie zgodze ! glowa robi wszystko ograniczenia sa w DUPIE !!!! bo jak ta zasiadzie przed TV czy kompem to głowa nie jest w stanie jej podniesc !!!!


No wiesz to zależy od organizacji stanowiska pracy. Ja w domu mam lapka ustawionego tak że przy nim nie siedzę tylko stoję, można wtedy robić choćby wspięcia na palce i łydki pracują i dupa też się rusza
Właśnie ruszanie dupy daje najwięcej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Deee
JeŚli o trening chodzi,to jest to kopia tego(link poniżej)plus dokładam 2 serie ze sztangą łamaną na biceps,od poniedziałku zaczynam tydzień 3-4.
https://www.bodybuilding.com/content/the-ultimate-beginners-full-body-workout.html

Co do kalorii,to na wielu kalkulatorach wychodzi mi podobnie jak poniżej,aktywność zaznaczam niewielką,bo poza siłownią,to póki co niewiele,mam nadzieję,że to się zmieni,bo i pogoda lepsza,i nie mając pracy rozpocząłem taką tam pomoc na zasadzie wolontariatu czy tam praktyki.Jeśli będę czuł,widział,że potrzebuję więcej nie będę się wahał dołożyć. Co do cardio,to chyba dość huczne określenie,po prostu marszo-bieg czy szybki spacer od 30-45 minut. Nie dam rady przebiec 30 minut bez przerwy. Jak ogarnę navime gps trackerto postaram się wrzucać przebieg tych moich spacerów. Na razie w około 30 minut robię 2,7km -3,3km. Tak więc szału nie ma,reklamówki nie urywa. Jest przestrzeń na progres.



trening trochę dziwnie ułożony, dwa wyciskania na barki plus nogi na koniec, ale może być na początek, ważne żeby zacząć dźwigać
za to bardzo dobre cardio - 30 minut marszobiegów to w sam raz, nie porywaj się od razu na biegi ani na dłużej, dokładaj stopniowo w miarę jak kondycja będzie rosnąć

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
W sobotę,złego losu zrządzeniem,zostałem wysłany do cukierni. To wszystko takie śliczne,dopiero co przynoszone z kuchni.Te słodkości nęciły niemożebnie(chyba nie ma takiego słowa,ale co tam),stawiłem im dzielnie czoła. Niedziela,wpadł obiad "normalny" tj. schabowy,ziemniaczki,buraczki. Nie miałem wyrzutów sumienia. Potem wieczorny grill. Drinki i piwko,chlebuś. Nic z tych rzeczy nie wpadło. Woda z rozpuszczoną saszetką BCAA o smaku coli,kurczak,wołowinka.Minus? Nie liczyłem makro,liczyłem, ale na oko. Nie wpisywałem w myfitnesspal.Szedłem spać głodny,w sobotę też.

Dziś. Rano butelka wody z BCAA i na trening. Świetnie się czułem,wszystko elegancko,ale dziwne uczucie niedosytu. Nie wiem czemu. Po treningu spacer na bieżni 20 minut. Zaczynam się przychylać do zdania,że za bardzo zjechałem z kaloriami. Jest godzina 14,30,a ja już 1200kcl "zużyłem",a czuję się głodny jak wilk. Dorzucam 200kcl w dni treningowe. DNT na razie bez zmian. Będę obserwował,reagował,prosił o poradę.

@kabo,trening dziwny ale jakoś bardzo mi ten plan pasuje,łącznie z nogami na końcu. Jedynie to wyciskanie na barki 2 razy wydaje mi się czeskim błędem,bo dla odmiany nie ma bicepsu. Dlatego dołożyłem bicka,a barki robię 3-4 serie.

@ jsdolan5,dzięki, a fakt,że nie poddałem się pokusom w weekend sprawił,że miałem satysfakcję i chyba nabrałem jeszcze więcej wiary,że dam radę!

@masti,wątek kolosa prześledzę,dzięki. Ja wierzę,że dam radę,naprawdę. Mam plan,mam wizję tego jak chce wyglądać.

Na razie piszę chaotycznie,bo wciąż staram sobie poukładać w głowie,co i jak konkretnie.Jak mówią:motywacja pozwala zacząć,dobre nawyki wytrwać. Na razie wziąłem się za siebie,czytam,oglądam.uczę się,notuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Podejście do tych "pokus" masz z założenia złe.
W cukierni to ja widzę samą biała mąkę, biały cukier, podłej jakości tłuszcze w tym tłuszcz palmowy, proszki jajeczne nie mające nic wspólnego z jajkami i mnóstwo innej chemii. Zjedzenie takiej pokusy wywala cukier i insulinę na Everest a potem spadek jak do rowu Mariańskiego. Rosną trójglicerydy we krwi itd..... Przynajmniej ja mam taką wizję. A ochotę na coś "cukierniczego" realizuję w kuchni robiąc np. ciasto gryczane z morelami i karobem (dzisiaj rano miałmm na śniadanie - zajęło mi 20 min., z tego 15 min siedziało w piekarniku).
Nie masz się poświęcać na diecie i walczyć ze sobą - masz zmienić obraz życia i zrozumieć, że to ten inny jest właściwy i pożądany - a nie ten z piwkiem i chlebusiem (dobry chlebuś wpisany w makro jest ok).
Trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
jezzzuuu,Paatik,teraz już nigdy nie spojrzę na słodycze w ten sam sposób,nigdy,Pewnie to dobrze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
tak sobie PIFKUJE (mam urolp ) i ....
nawet jak cie CIACHO pokona raz czy dwa to nie koniec swiata wszystko jest dla ludzi !
choc im mniej tych ciach tym lepiej dla twojego celu najważniejsze to zaczac dzwigac REGULARNIE az do sciany potem deloud i dzwigamy dalej
tylko uwazaj ! to tez uzaleznia ! mnie juz nosi dzisiaj , rano byla silka , mam czas a tu 1 leje 2 wszystko pozamykane BANK HOLLYDAY i co ? PIFKO
pacze i niech LENIU zostanie ze mna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Kebul - ale Ty nigdy nie byłeś na redukcji więc o czym mowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
no nie samo sie zredukowalo

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tom Platz - wywiad

Następny temat

CZARNE PORZECZKI, CZERWONE CZEREŚNIE I ZIELONY GROSZEK

WHEY premium