SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK POSIŁKÓW VITALMAX !!!

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 200092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2928
Przydałaby się poprawka z porządnym kalkulatorem zapotrzebowania..lub odblokowana komórka z zapotrzebowaniem by móc wpisać własne wartości. Ale tak poza tym to wielki respekt dla autora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
mam w planie zrobic calkiem od nowa kalkulator

aktualnie mozesz go odznaczyc i w okienku po prawej wpisac samodzielnie ilosc b/t/w na kilogram

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
Hej, mam pytanie co do orzechów mianowicie nie wydaję mi się aby orzechy włoskie miały tylko 2,6g ww z tego co wiem to posiadają około 12-13ww ale może jestem w błędzie.
Pozdrawiam.

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1881
fajny programik.
czy wie ktoś może ile może ważyć kromka chleba baltonowskiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5617
Witam mam pytanie, sciagnalem wersje 4.21, i jakies dziwne bledy wyskakuja ("ARG") podczas wpisywania wspolczynika aktywnosci. To mysle sobie ze opuszcze kalkulator i sam sobie wpisze zapotrzebowanie i dalej to samo.
Zainstalowalem nowego office'a i nic sie nie zmienia, robie wszystko wedlug instrukcji. Wie ktos co moze byc nie tak??
Zauwazylem ze jak wpisuje jakies liczby ktore maja miejsce po przecinku to wtedy wyskakuje blad, natomiast jak podaje cale cyfry to blad znika.

Zmieniony przez - kuba426 w dniu 2009-05-19 12:50:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7568
A nie dajesz moze kropki zamiast przecinka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5617
Ja nie moge, nie domyslilem sie, dzieki kolego.
Taka mala rzecz a cieszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Czy dane dla owoców podane są przed obróbką, np. banan czy pomarańcza ze skórką, ananas w całości itp.?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Wchodzę na stronkę, a tu zonk .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
otwieram to w open office i nie moge wpisać żadnej wartości.jak cos chce wpisać to wyskakuje komunikat ,,chronionych komórek nie mozna modyfikować".A jak chce wpisać w mocrosoft excel to to samo że jest chronione.Co zrobic żeby dało się wpisać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

i co z tym stackiem

Następny temat

Kreatyna ( byle nie mono )

WHEY premium