SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / Ag88 start str.4

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 28572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Nie marudzę, tylko miała to być konstruktywna krytyka. Ogólnie jestem zadowolona ze zmian, szczególnie w tak krótkim czasie jak 9 tygodni.

Ruda - chciałabym Cię prosić o ocenę typu sylwetki i usunięcie 2 pierwszych zdjęć z dziennika z pierwszej strony (pisałam o tym w dziale do moderatorów). Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Patzrąc na to, co i jak piszesz, to polecam konsultacje z psychologiem . Masz zaburzone postrzeganie własnego ciała.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
Aga, ja nie mogę, zmiany widać gołym okiem! Skóra zrobiła się znacznie jędrniejsza, tyle cm poleciało. Tutaj zostaje się tylko cieszyć i podziwiać. W ogóle, masz fajną okrągłą pupę, tylko zazdrościć. Widać, że włożyłaś mnóstwo pracy żeby to osiągnąć :) dużo dziewczyn rezygnuje na początku Ty wytrwałaś i są tego rezultaty. Pamiętaj o tym.

No i nie ma co się porównywać do innych, każdy ma inną budowę ciała i predyspozycje. Trzeba starać się wyciągnąć co najlepsze ze swojego ciałka, a nie dążyć do nieosiągalnych rzeczy. A porównywanie tylko dobija.

A konsultacja to dobry pomysł, ale może wcześniej porozmawiaj o tym z kimś komu ufasz? Przyjaciółka, mama, ktokolwiek. Czasami to pomaga. Ja 3mam za Ciebie kciuki, żebyś się nie dała chandrze ;)

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Ruda_29
Patzrąc na to, co i jak piszesz, to polecam konsultacje z psychologiem . Masz zaburzone postrzeganie własnego ciała.


Nie mam, napisałam, że jestem zadowolona.
Chodziło mi o pierwsze dwa zdjęcia, nie te które skasowałaś, ale nie szkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
liqierek
Aga, ja nie mogę, zmiany widać gołym okiem! Skóra zrobiła się znacznie jędrniejsza, tyle cm poleciało. Tutaj zostaje się tylko cieszyć i podziwiać. W ogóle, masz fajną okrągłą pupę, tylko zazdrościć. Widać, że włożyłaś mnóstwo pracy żeby to osiągnąć :) dużo dziewczyn rezygnuje na początku Ty wytrwałaś i są tego rezultaty. Pamiętaj o tym.

No i nie ma co się porównywać do innych, każdy ma inną budowę ciała i predyspozycje. Trzeba starać się wyciągnąć co najlepsze ze swojego ciałka, a nie dążyć do nieosiągalnych rzeczy. A porównywanie tylko dobija.

A konsultacja to dobry pomysł, ale może wcześniej porozmawiaj o tym z kimś komu ufasz? Przyjaciółka, mama, ktokolwiek. Czasami to pomaga. Ja 3mam za Ciebie kciuki, żebyś się nie dała chandrze ;)



Pracy dużo włożyłam w miskę, sport to nie jest dla mnie tylko środek do schudnięcia tylko hobby. Zrezygnowałam na początku, parę miesięcy temu uciekłam.
Co do postrzegania własnego ciała powtarzam, że nie potrzebuję żadnej pomocy. Wyolbrzymiacie moje słowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
ale wróciłaś i zostałaś na dłużej

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Bardzo ładna przemiana!

Różnica widoczna w każdej części ciała. Tyłek bardzo ci się poprawił na plus, nie wiem czemu tak o nim piszesz :) Co do biustu - szkoda spadku, ale zawsze na pocieszenie można sobie kupić nowy stanik.

A i rozumiem spadek formy i chęć przerwy, bo doświadczyłam tego samego (zresztą tak samo jak wzmożonego apetytu). Na szczęście energia już mi wróciła. Nie wiem czy to miało wpływ, ale zaczęłam się suplementować D3 i magnezem z B6.

Życzę aby twój kryzys szybko minął, bo szkoda zaprzepaścić takie efekty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Słowo komentarza do jedzenia: napady apetytu na wysoko przetworzoną żywność, a w szczególności wysoko słodzoną to takie same efekty odstawienia jak narkotyków (opiaty), tytoń czy alkohol. Organizm domaga się tego bodźca, który zazwyczaj otrzymuje po zjedzeniu tego rafinowanego syfu. Potraktuj to jako walkę o zdrowie. Nie o sylwetkę i chudnięcie, bo konsekwencje niezdrowego odżywiania dotyczą i tych co od niego tyją i dla tych genetycznych szczęściarzy którzy nie tyją.

Mi osobiście zawsze pomaga gotowanie Lepiej przygotować samemu ulubiony posiłek z produktów wysokiej jakości, bo przynajmniej gęstość odżywcza jest wysoka, niż napchanie się jak gęś ciastkami które pod koniec paczki już nie smakują tak samo.
Jestem przekonany, że nie o postrzegania ciała tu chodzi ale o aspekty psychodietetyczne.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Ruda_29 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1014 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32166
Bardzo ładna przemiana. Widzę że celulit znika. Gdybym miała taki tyłeczek jak ty to bym była z siebie dumna.

Misja na Rok 2014: Być zwyciężcą. (Prawdziwy zwyciężca według mnie to ten który pokona samego siebie czyli zarazem najmocniejszego i najsłabszego przeciwnika jakiego tylko może spotkać)

KONKURS : http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Tamaqucci-t1015638.html
OBECNIE : http://www.sfd.pl/[Fit]DT_Tamaqucci-t1031280.html?master=1#post5 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tluszcz w dolnej parti ud?

Następny temat

Podziękowania

WHEY premium