SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / Ag88 start str.4

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 28577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mierzyć sobie możesz, ale NIJAK się to ma do rzeczywistości. W terenie jesteś zmuszona aktywnie, wbrew oporom powietrzam przemieszczać swoje ciało w przestrzeni, a na bieżni Twoja aktywność ogranicza się do przebierania nogami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
taa jak chomik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Rozumiem. Zmierzę, jak pogoda się poprawi i jak znajdę cokolwiek, co pozwoli mi zmierzyć dystans.

Byłabym zatem wdzięczna, gdyby ktoś mi doradził, jak robić zwykłe aero w dzień nietreningowy. Czy szybko i krócej czy średnio i dłużej. Dzięki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
pzdr




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
DNT - basen




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Nie wiem, czy jeszcze ktoś tu zagląda, bo albo piszę wypracowania albo nic... W każdym razie martwię się o swój progres. Dziś mam ostatni trening z pierwszych dwoch tygodni treningu dla początkujących. Na treningu przedwczoraj nie zrobiłam żadnego progresu i dziś też nie mam zamiaru robić. Z dwóch powodów: po pierwsze pojutrze zacznę 3.tydzien, czyli 2x12, a po drugie to obciążenie, które teraz mam przy 2x15 jest maksymalne, ledwo co kończę technicznie. Ale może to złe myślenie? Z drugiej strony, chyba o to chodzi, by progres robić po dwóch tygodniach a nie z treningu na trening?
Przez te pierwsze dwa tygodnie robiłam różne progresy w różny sposób, bo dopiero się przyzwyczajałam i dobierałam maksymalny ciężar pod siebie.

Ponadto nie wiem, czy powinno się robić progres między seriami - widzę wtedy 2 opcje: albo pierwszą serię robię ze swoim maxem 12 powtórzeń, a drugą robię progres i nie daję rady 12 powtórzeń, albo pierwszą robię obciążenie mniej niż na maxa, a drugą robię max obciążenie i w obu seriach robię po 12 powtórzeń. A może jednak w obu seriach ten sam ciężar? Jak to jest?

Po drugie wiem, że na pewno nie dam rady progresowac w rozpietkach sztangielek na ławce prostej leżąc, bo bezpośrednio po wyciskaniu sztangielek na ławce skośnej teraz ledwo co robię rozpiętki przy obciążeniu 4kg. Czy mogę pozostać przy rozpiętkach z 4kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Zawsze starasz się progresować. Nigdy nie podchodź do treningu mówiąc sobie, a dziś nie będzie progresu bo... Jeśli w drugiej serii zrobisz 15, to w następnym dodajesz ciężaru nawet jakby miało być tylko 10-14 powtórzeń. A widzę, że wszędzie masz 15 powtórzeń. Masz starać się zawsze wziąć więcej, wiadomo zachowując poprawną technikę, żadne ustalanie typu "progres co 2 tygodnie". Jeśli w pierwszej serii zrobisz 15 powtórzeń z 20kg, to nie ma bata i dodajesz do drugiej serii i robisz tyle ile możesz. A ty sobie po prostu powtarzasz 1. serię w drugiej. W rozpiętkach nie liczy się tak bardzo ciężar jak technika więc je zostaw, ale w wyciskaniu aż się prosi by dodać bo w każdej serii z 4kg robisz po 15 powtórzeń, czyli tak naprawdę dałabyś radę zrobić z 5kg 10-14powt.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
To o co chodzi z tym z działu "Trening dla początkujących"?

"Plan treningów siłowych na 8 tygodni:

tydzień 1-2: 2 serie x15 powtórzeń
tydz. 3-4: 2x12
tydz. 5-6: 3x10
tydz. 7-8: 3x8"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tluszcz w dolnej parti ud?

Następny temat

Podziękowania

WHEY premium