SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / Ag88 start str.4

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 28578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Dziś mija czwarty tydzień, doopsko wciąż tłuste, a wczoraj i przedwczoraj miski przekroczone kalorycznie, mierzone na oko i nieczyste przez mąkę i cukier z domowych wypieków. Mimo że zaplanowane z premedytacją, wstyd jednak je wrzucać. "Za karę" (bo to i tak dla mnie przyjemność) zrobiłam ciężki trening na basenie i dziś 35 min. aerobów po siłowym...

Tak na marginesie, to jeśli chodzi o pływanie, to dla mnie jest to jak połączenie treningu siłowego z aerobowym. Zarówno mięśnie mam bardzo zmęczone (jak po siłowym) jak i ledwo oddycham (jak po aero).

Przez najbliższe 2-3 tygodnie nie będę mieć na tyle czasu, by chodzić na siłownię co drugi dzień. :'-(

Ćwiczyłam w domu przysiady i nagrałam filmik, ale nie widzę poprawy, więc nikomu nie wysyłam.

W prostowaniu ramion na wyciągu chyba nigdy nie zrobię progresu... chyba dlatego że robię progres w poprzednich ćwiczeniach na ręce i potem już nie mam siły...










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Rano
rozgrzewka
20 min. Hula hop
20 min. Skakanka
rozciąganie

Wieczorem
60 przysiadów – ćwiczenie techniki
30 brzuszków
różne ćwiczenia gimnastyczne i korekcyjne z postu dla połamańców

Miska ostatnio nie załącza mi się w png i muszę konwertować na gif. Wkurzające.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
wiesz co wydaje mi się, że na tym etapie na jakim jesteś to powinnaś rozdzielać produkty na posiłki, żeby było widać jak rozkładasz bwt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
moim zdaniem dobrze rozkladam, ale jak trzeba to bede rozdzielac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Czy trzeba wrzucać brukselkę? Bo w co jedzą lejdis nie widzę jej na liście, a wrzuciłam sobie z ciekawości i widzę, że jak na warzywo to jest kaloryczna. Przez nią przekroczyłam miskę.

A oliwki? A kapustę?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
co Ty z tą żelatyną robisz? to jest w ogóle dozwolone? z ciekawości pytam, ale wydaje mi się, że to troszkę chemia jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
Oliwki wrzucać ;)
O kurde, brukselka faktycznie niespodziewanie kaloryczna. W sumie 200g jak na jedną porcję to chyba dużo, więc też bym wtedy wrzuciła do miski. Aż idę poczytać o jej właściwościach :D

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
No ja najpierw zjadłam zadowolona, że tyle warzyw, a dopiero potem wyszło szydło z worka ;p kapusty białej też dużo jem na raz, ale nigdy nie wrzucałam, bo nie ma jej na liście, a brukselka należy do kapustnych... tak samo inne warzywa, przecież można zjeść dużo pomidorów i nie wrzuca się ich w miskę. Ostatnio dowiedziałam się, że brukselka ma dużo wit.C, tak samo jak papryka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Istotne pytanie: jeżeli od początku ćwiczenia trzesą mi się ręce z hantelkami, to znaczy, że mam za duży ciężar?
Dziś jak trener mi w drugiej serii pokazywał (znowu) technikę wyciskania na skośnej to tak powiedział. Zdziwiłam się, bo pierwszą serię zrobiłam wszystkie powtórzenia z takim ciężarem, mimo że mi się ręce trzęsły.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jezli robisz, to nie jest za duzy ciezar, najprawdopodbniej masz przy hantelkach problem z sila miesni stabilizujacych, to powinno sie zmienic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tluszcz w dolnej parti ud?

Następny temat

Podziękowania

WHEY premium