SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT / Ag88 start str.4

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 28583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
oliwki wliczasz reszty nie - ani kapuchy ani brukselki
Eve żelatyna dozwolona - podbija białko jak i fajne galaretki można robić

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2013-02-23 16:58:49

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Dziękuję Obliques i Arphiel za odpowedzi.

Mam teraz pytanie odnośnie do uginania nóg siedząc na maszynie - zaczynam trochę czuć prawe kolano przy wyproście - nie jest to ból, ale czuję tam coś. Czy to jest normalne przy takim ciężarze (nie wiem, czy 55 to jest kilo czy funty czy cokolwiek innego) czy może trzeba coś z tym zrobić?

Wklejam pomiary po 5 tygodniach. Jestem tuż przed @. Czytam u prawie wszystkich dziewczyn, że są "opuchnięte" i mają zatrzymaną wodę przed i w trakcie. Ja nie czuję czegoś takiego, więc albo nie mam tego problemu albo nie potrafię zauważyć zmiany. Jedyne co czuję to bolesne ciężkie piersi. Wydaje mi się zatem, że oprócz biustu ten stan nie ma wpływu na moje pomiary.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zamien uginanie na wzosy bioder z nogami na podwyzszeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Dziękuję. Czy to ma być coś takiego i na czym poza piłką można to robić na siłowni? Rozumiem, że powtórzeń tyle, ile dam radę. Niestety nie znalazłam tego ćwiczenia w atlasie.

"Unoszenie bioder z nogami na podwyższeniu

Połóż się na plecach z nogami na piłce i ramionami wyprostowanymi pod kątem prostym do tułowia. Unieś do góry biodra, a potem przetocz piłkę stopami tak blisko pośladków, jak dasz radę.

Wariant dodatkowy: na początek rób jedynie unoszenie bioder. Nogi możesz oprzeć wtedy na jakimkolwiek podwyższeniu.

Powtórzenia: 6-8.

Pracujące mięśnie: dwugłowy uda, pośladki, korpus. "

______________________________________________________________
Niestety dziś popłynęłam z miską. Na koniec miał być tylko śledzik, a był jeszcze napad na chleb z masłem. Będę się starać, by była to jednorazowa wpadka i spowodowana tylko załamką przed @.








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
tak jak na zdjęciu z tym tego podwinięcia nie musisz robić

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Szczerze mówiąc, nie jestem zadowolona z tej zamiany.
Nie wiem, czy wynika to z tego, że źle robię czy dlatego, że jednak jest to inne ćwiczenie.
W trakcie robienia nie czuję czworogłowych tylko tylne mięśnie nóg (te co czuję przy uginaniu nóg leżąc), mięśnie pośladków i mięśnie w dolnej partii pleców. Lecz aby w ogóle się zmęczyć, to minimum 100 powtórzeń muszę zrobić. Robiłam to na dwóch steperach od aerobiku jeden na drugim.

Czy nie da się jeszcze czegoś innego wymyślić? A może robić dalej prostowanie na maszynie tylko z mniejszym ciężarem, a większą liczbą powtórzeń? Oczywiście to ćwiczenie jest ogólnie dobre, ale przyznam, że zależy mi też na czworogłowych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No to uginanie czy prostowanie na maszynie bolało? Bo uginanie jest własnie na dwugłowy, prostowanie na czworogłowy.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
To nie był stricte ból, ale zaczęłam czuć cos w kolanie i bałam się prostować do końca. Kurde napisałam "uginanie siedząc", a nie ma takiego ćwiczenia nawet. Chodziło mi o prostowanie siedząc. Sorry za zmyłkę. :/ Teraz to wszystko wyjaśnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
To jakbyście mi doradziły z tym prostowaniem nóg siedząc, to będę wdzięczna.

PS. Ruda- jakbyś znalazła kiedyś czas, to nieśmiało przypominam o swoim filmiku z przysiadem Dzięki.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Dziś mam urodziny i mama zrobiła dla mnie pizzę. Zjadłam jeszcze kawałek ciasta z galaretką. Jutro jeszcze będzie tort... Miło sobie to zjeść, ale cieszę się, że następna okazja na grzechy dopiero w Wielkanoc.

Składniki, które powinny być w misce, lecz nie wiem, ile: spód do pizzy (z mąki żytniej pełnoziarnistej), pieczarki, oliwa, ok. 10 małych plasterków salami, ser żółty do posypania, ciasto z galaretką




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tluszcz w dolnej parti ud?

Następny temat

Podziękowania

WHEY premium