SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ses - półmetek z CE str. 9

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Witam,

Forum przeglądam od kilku miesięcy i jestem pod wrażeniem waszych przemian. Ja niestety od roku dreptam w miejscu i liczę na to, że prowadząc dziennik w końcu uda mi się poprawić swoją sylwetkę (mój punkt krytyczny to brzuch).

Wiek : 27
Waga : 51,5kg
Wzrost : 161
Obwód w biuście(1) : 89
Obwód pod biustem : 69
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 64
Obwód na wysokości pępka :
Obwód bioder (3): 88
Obwód uda w najszerszym miejscu:
Obwód łydki :
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch, ale tylko do pewnego momentu, potem chudnę w górnej części ciała (ramiona), a tłuszcz na brzuchu zostaje
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) bieganie co drugi dzień, Chalean Extreme
Co lubisz jeść na śniadanie: pieczywo z białym serem, czasem omlet
Co lubisz jeść na obiad : pierogi, makarony, pizze
Co jako przekąskę : serek wiejski, wafle ryżowe, pieczywo z serem topionym lub tuńczykiem
Co jako deser : czekolada, chipsy
Ograniczenia żywieniowe : nie jem mięsa poza rybami
Stan zdrowia: dyskopatia, poza problemami z kręgosłupem nic mi nie dolega
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie i ćwiczenia siłowe w ramach Chalean Extreme
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : brak


13.09
trening:
bieg 5km/ok.40min
ćwiczenia siłowe z programu Chalean Extreme - Push Circuit 1
dieta: nie sądziłam, że aż tyle kcal wyjdzie


14.09
trening:
day off
dieta:





Zmieniony przez - seslawa w dniu 2012-09-15 12:47:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
21.02.2013
Aktywność:
Lean Circuit 2 - program fajny, wymagający, dużo ćwiczeń na triceps i mięśnie klatki piersiowej - pali strasznie mimo małego obciążenia. W tych ćwiczeniach nie dałam rady progresować z obciążeniem, bo i tak po 6ciu powtórzeniach ból jest straszny i muszę się nieźle zaprzeć, żeby zrobić kolejne 6.
Dieta:
Znowu więcej jedzenia i znowu się nie najadam. Zawsze do tej pory miałam tak, że po trzecim posiłku, który jem jak wracam z pracy, jestem pełna i muszę czekać ok. 3,5h zanim będę mogła ćwiczyć. Wczoraj już po 2h czułam głód.



Zmieniony przez - seslawa w dniu 2013-02-22 09:45:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zbyt szczegółowo to się nie wczytywałaś w forum.
https://www.sfd.pl/[art]_Co_jedzą_Ladies_SFD_-t752315.html








Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-09-15 12:51:48

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Ruda_29, dziękuję za uwagi.

Nie mogę edytować pierwszego posta, więc piszę tutaj.

Dieta
Wiem, że moja dieta jest daleka od tego co jedzą ladies. Chcę stopniowo poprawiać swój jadłospis, tam gdzie pisze cukier piję herbatę z cytryną lub kawę z mlekiem. Wcześniej słodziłam dwie łyżeczki, teraz jedną, powoli się odzwyczajam.

Zdjęcia zaraz dodam.

Zmieniony przez - seslawa w dniu 2012-09-15 12:57:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeden logiczny argument za tym, żeby "stopniowo poprawiać jadłospis" i jeden logiczny kontrargument przeciwko natychmiastowemu odżywianiu się jak myśląca istota ludzka, której zależy nie tyle na sylwetce, a na zdrowiu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
To wróć tu jak już poprawisz, przecież nie będziemy trzaciły czasu na wieczne ogarnianie Twojej miski.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Martucca, potrzebuję czasu, żeby nauczyć się ustawiać poprawnie dietę. Poza tym chcę żeby była ona jak najbardziej zbliżona do moich preferencji żywieniowych i nie zrujnowała mojego portfela.

Ruda_29, masz rację, bez sensu żebym wstawiała tutaj jedzenie, gdzie sama widzę, że coś robię źle. Będę wstawiała jedynie akceptowalne moim zdaniem jadłospisy.





Zmieniony przez - seslawa w dniu 2012-09-15 14:21:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Ustawiać tak, ale wybierając z produktów zdrowych i wartościowych.
Wywal syf i nie drażnij się nim. To jest takie samo uzależnienie jak każde inne, wywalisz, oczyścić organizm i zobaczysz, że za kilka dni będzie ci łatwiej funkcjonować. Teraz się sama drażnisz, wydzielasz sobie, racjonujesz, a organizm żąda więcej i tak się z sobą "bawisz" niepotrzebnie. Wywal cukier, biała mąkę i to co Ruda zaznaczyła, zobaczysz, że po kilku dniach głowa odetchnie.
Przyszłaś tu z nadzieją na zmiany, więc zmieniaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Jak masz problem z miską. Spisz sobie na kartce co wolno jeść i potem układając miskę korzystaj z tej ściągi

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
dziewczyny mają rację. Również Twoja obawa, że zdrowsze jedzenie może zrujnować kieszeń jest niepotrzebna. Syf bywa droższy Także nie ma wymówek. Działaj. Powodzenia

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Dziewczyny, dziękuję za odzew

Postaram się zdrowiej jeść (dzisiaj na obiad łosoś, wczorajszy jadłospis lepszy niż poprzednie), do tego ćwiczyć i myślę, że będzie dobrze. Zresztą, nawet dzisiaj mój brzuch już się lepszy wydaje, wczoraj chyba trochę spuchnięta byłam.

Będę zaglądać w wasze dzienniki i inspirować się jedzeniowo.

A teraz czas na interwały!


Zmieniony przez - seslawa w dniu 2012-09-16 08:20:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jesc aby przytyc

Następny temat

Kompulsowiczka chce schudnąć. _ Czy ktoś się podejmie?

WHEY premium