SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ses - półmetek z CE str. 9

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Kupiłam mąkę gryczaną i ryżową. Teraz muszę jakichś przepisów poszukać.

Dzisiejszy trening:
Rano
bieg 5km
Wieczorem Burn Circuit 1

Jutrzejsza dieta:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Wczorajszy trening:
- rano bieg 5km
- wieczorem Burn Circuit 2

Dzisiejsza dieta:
- Nie sądziłam, że aż tyle tłuszczu wyjdzie. To przez mój eksperyment kulinarny - bezglutenowe muffinki. Będę je robić baaardzo okazjonalnie.




Zmieniony przez - seslawa w dniu 2012-12-18 10:51:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Wczoraj zauważyłam, że rozrosły mi się plecy, nigdy nie miałam takich bicepsów :) A i zaczęły mi się robić odciski od hantli.
Od soboty mam wzdęty brzuch - jak wywaliło mi po ćwiczeniach, tak został. Czy to może być opuchlizna od ćwiczeń siłowych? W sumie prawdopodobne są jeszcze inne opcje - mój układ pokarmowy cały czas dochodzi do siebie, ostatnio przez 3 tyg miałam wzdęty brzuch, potem przez tydzień płaski, teraz znowu wzdęty. Mam tylko nadzieję, że to nie przez nabiał który wprowadziłam 2tyg temu (maks 150g dziennie).

Ćwiczenia:
- rano bieg 5km
- za godzinę Burn Circuit 3

Dieta:
Dzisiaj zgrzeszyłam kokosem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
skład muffinu? nie, nie rozrosły ci się plecy ani nie urósł ci bicek po prostu zaczęłaś częściej na te części ciała zwracać uwagę... u kobiety nie ma czegoś takiego jak "rozrost" chyba, że porównując przemianę po roku czy nawet więcej
po drugie, trzymaj się jednego rozkładu i mniej tłuszczu, już to obli pisała... żeby potem nie było, "pomocy, nic się nie dzieję, co zmienić?"

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-12-19 19:32:46

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
muffin własnej roboty, skład jest w poprzednim menu w lunchu (mąka gryczana, ryżowa... ale bez śledzia , ostał się jeden, to go zjem po treningu. To jak nie rozrosły to może napuchły :) Z tłuszczem będę bardziej uważać, niepotrzebnie kupiłam tego kokosa. A efekty są, już po 3 treningach widziałam zmiany na brzuchu (teraz nie widzę, bo wzdęty), no i generalnie dobrze się czuję na diecie i ćwiczeniach - mam sporo energii. Znalazłam współwinnego wzdęcia - groszek, niby odrobina, ale nie powinnam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Dzisiejszy trening. Chyba muszę dokupić ciężary - obecnie mam 2x9kg (z gryfem 2x10) i już w 2 tygodniu ćwiczeń wykorzystałam 9tkę. Nie wiem czemu, ale myślałam, że starczą mi na cały program.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
jak straczki powoduja wydecia to sprobuj je moczyc minimum 24godzinz przed gotowaniem a najlepiej to skielkowac i dopiero wtedy ugotowac

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Dziękuję za radę. Spróbuję z tymi strączkami, bo to jednak tanie, a spore źródło białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Wczoraj kupiłam fasolę jaś. Obecnie się moczy, rozumiem, że mam jej nie ruszać z wody dopóki nie zobaczę kiełków, a potem te kiełki usuwam i gotuję fasolę w nowej wodzie, tak?
Mam już na nią pomysł, oby było zjadliwe :)

A teraz prośba - mogłybyście rzucić na dietę, czy ok?

Dzień bez treningu:






Zmieniony przez - seslawa w dniu 2012-12-21 13:25:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jesc aby przytyc

Następny temat

Kompulsowiczka chce schudnąć. _ Czy ktoś się podejmie?

WHEY premium