SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ses - półmetek z CE str. 9

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
jak to mówią -jest dobrze a będzie jeszcze lepiej :D

ps. zdradź co to za biustonosz na aktualnych fotkach, shock absorber??

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
obliques, dziękuję za wskazówki. Potrzebowałam utwierdzenia w słuszności zwiększenia kalorii (zwłaszcza, że jak na złość się od wczoraj przejadam). Plan podbijania węgli korzeniowymi i strączkami już wprowadzam w życie - dzisiaj nasmażyłam 81 placków z soczewicy i ugotowałam garnek marchewki.

Wizję swojej sylwetki mam tożsamą z Twoim opisem, także trzeba się będzie przyłożyć z ciężarami.

CiociaSamoZlo, stanik zwie się La Isla A172 level 4. Model rzeczywiście bliźniaczy do SA, który miałam przedtem. La Isla bardziej mi odpowiada - materiał jest dużo przyjemniejszy, taki bardziej mięsisty. Do tego obwód lepiej pracuje, choć również jest ścisły. Nie jest aż takim unieruchomiaczem jak SA, ale akurat mój biust większego podtrzymania nie potrzebuje. Model dostępny jest na ebay'u.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
różnica jest spora ale to ciało nadal nie ma charakteru, trzeba to obrobić bo baza jest całkiem fajna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
10.02.2013 DT

Dieta:
Bilans zachowany. Placki z soczewicy trochę mnie wzdęły przez co przed treningiem czułam się pełna i ociężała. Za to po treningu pojawił się mega głód i żałowałam, że zostawiłam sobie miejsce tylko na 3 placki (ciepłe, z roztopionym serem na wierzchu były wyśmienite!).
W menu pojawiła się czekolada gorzka - tak kończy się wizyta u babci. No, ale jak na zawołanie pojawił się dzisiaj na potreningu artykuł o dobrych właściwościach gorzkiej czekolady (link: http://potreningu.pl/diety/artykuly/1600/kilka-ciekawostek-na-temat-czekolady). Także niech już będzie ta czekolada - ale tylko przy okazji odwiedzin of course, sama kupować nie będę i w codziennym menu nie będzie się zawierać.


Trening:
- Rano bieg - przebiegłam całą trasę (5km, bieg trochę przeplatany marszem). Jednak ból przemarzniętych palców i wychłodzenie (nie mogłam się potem w domu dogrzać) utwierdził mnie w tym, że niestety z kolejnym biegiem muszę poczekać na dodatnie temp (a rok temu biegałam przy minus 15!).
- Wieczorem dzień pierwszy fazy Lean, czyli Lean Circuit 1. Przed samym treningiem nie wiedziałam czego mogę się spodziewać, w pierwszym ćwiczeniu byłam lekko zdezorientowana, ale potem już mi lepiej szło. Ogólnie - powrót do 10-12 powtórzeń, czyli mniejsze ciężary, ale za to znowu równoczesne ćwiczenia dołu i góry. Hitem był plank z jednoczesnym ćwiczeniem tricepsa (cała drżałam).

Zmieniony przez - seslawa w dniu 2013-02-11 12:11:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
01.02.2013 DNT
Dieta:
Grzecznie, według rozkładu.


Aktywność:
Było cardio - w końcu! Jako, że w ostatnim miesiącu moja forma była bardzo kiepska postanowiłam wbić się w rytm interwałowy Killerem Ewy Chodakowskiej (wiedziałam, że tego treningu przerwać nie mogę i muszę zrobić całość, bo inaczej wstyd na maksa).
Początek spokojny - takie Insanity dla emerytów, jednak seria z plankiem wyssała ze mnie siły. Dobrze, że ostatnie ćwiczenia były na macie, bo już zmęczona byłam bardzo. Podsumowując - dałam radę, forma programu mi się podobała (bo przypominała Insanity), jednak dobór ćwiczeń już nie bardzo - skoki ze skrętem tłowia, brzuszki a la żaba raczej nie były dobre dla odcinka lędźwiowego mojego kręgosłupa. Także powtórki z Killerem nie będzie.



Zmieniony przez - seslawa w dniu 2013-02-13 09:56:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
12.02.2013 DT
Dieta:
Jadłospis według planu, a była pokusa, której jeszcze kilka miesięcy temu nie byłabym się w stanie oprzeć (czekolada Milka).

Aktywność:
Lean Circuit 2 - myślę, że się dobrze przełożyłam jeśli chodzi o ręce, ale muszę poprawić koordynację góry z dołem (jak się skupiam nad pracą mięśni rąk, to zapominam o pracy nóg na gumie). No i jedno ćwiczenie okazało się za trudne - zrobiłam tylko kilka powtórzeń. Był to oczywiście plank, a dokładnie Plank with Single-Tricep Extension.

Zmieniony przez - seslawa w dniu 2013-02-13 10:09:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ty to masz te kombinacje mieszane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
Tak obli, faza Lean to wyższy poziom kombinatoryki:)

13.02.2013 DNT
Dieta:
Za dużo tłuszczu wyszło, bo zapomniałam, że kurczak był nie tylko polany oliwą, ale także usmażony na oleju kokosowym. Do tego przed snem smażyłam naleśniki ryżowe (chciałam zrobić coś a la tortilla, ale mąka nie dała się ulepić tak jak pszenna) i pokusiłam się o skosztowanie,żeby sprawdzić czy jadalne. No i skosztowałam... połowę naleśnika :)



Aktywność
brak


Zmieniony przez - seslawa w dniu 2013-02-14 10:46:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
14.02.2013
Dieta:
Walentynkowe obżarstwo!


Aktywność:
Brak

Zmieniony przez - seslawa w dniu 2013-02-15 11:19:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
15.02.2013 DNT
Dieta:
Nieudany eksperyment kulinarny (bezglutenowe pierogi) zakończył się zjedzeniem przeze mnie strasznej ilości mąki kukurydzianej w postaci niepozornych 5 sztuk knedli.


Aktywność:
Brak. Miał być trening, ale byłam tak przejedzona,że przełożyłam go na sobotę.

Zmieniony przez - seslawa w dniu 2013-02-17 15:34:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jesc aby przytyc

Następny temat

Kompulsowiczka chce schudnąć. _ Czy ktoś się podejmie?

WHEY premium