SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy za późno na trenowanie? witojcie w mma spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111135

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Dremor
Popieram Rav'a.

Nie ma co dążyć do wagi ponad swoje genetyczne limity, bo tak czy siak cięzko będzie to utrzymać. Poza tym 80 kg nie równe 80 kg. Można wyglądać zayebiscie przy wadze 70 kg z dobrym bf, wystarczy spojrzeć na kolesi z UFC. Pomijam fakt że optymalna sprawność to właśnie typy rzadko przekraczające 85 kg;)


Ja żem się spasł pod 100wke w tym roku. Dobrze, że mnie potem żółta febra dopadła i spadło, bo się czułem ociężały, mimo że w zasadzie to była w miarę dobrej jakości masa.

W ogóle beka. 10 lat temu mogłem wp*****lać jak świnia i ani kg na plus na wadze, a teraz mogę się żywić kawą i sucharami i ledwo co spada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No mówię, 75-80, więcej jak 80 nie ma sensu. Jakiś super wysoki nie, mam 180cm czyli akurat jestem człowiekiem

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kondi chyba poniżej ja przy tym wzorście sie zaj**iście ważąc ~90kg czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja najwięcej do 88 czy tam 89 dobiłem, ale chvjowo było, najlepiej mi było tak z niecałymi 85.
teraz mam 80 i jest git, jakość tylko gorsza tyle, że wpjerdalam niezbyt dobrze a waga, bf raczej na stałym poziomie od dłuższego czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Tylko że na codzień nie wyglądają tak zayebiscie jak na ważeniu, bo chodzą zalani- tłuszczem i wodą

Ja mówię o formie, że tak powiem startowej- niski bf i mała ilość wody podskórnej. Też kiedyś miałem marzenie ważyć 90 kg przy dobrym bf. Zweryfikowałem te poglądy po pierwszej porządnej wycince, gdzie przy bf około 8% ważyłem 75 kg;) teraz 80 kg przy takim samym bf jest moim celem W tej chwili to jest 77-78 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No Seba w sumie zależy od osoby ale może tak być, ze jako świnia mi będzie lepiej

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet pobiłem swój rekord na drążku w ostatnim tygodniu, w końcu bo zawsze padake miałem w podciąganiu z cieżarem, poszło 5x40kg neutralnym chwytem - innymi i tak nie robie bo nie moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
no, nawet spoko wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja ważyłem od 87kg do 115kg w ciągu ostatnich 3 lat. 115 gruby jak świnia, 88 w miarę wycięty ale jeszcze byłoby co ciąć, bo redukcja to ch**owa była strasznie, na dodatek miałem mniej masy mięśniowej wtedy niż teraz. Obecnie ważę pewnie z 97kg ale chcę ustabilizować sobie wagę na 90-93kg bo wtedy najlepiej mój organizm się czuje. Jest siła, jestem szybszy, wytrzymały i ogólnie najlepsza kombinacja jak dla mnie. I kaloryfer jako taki też mam wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
a wzrostu ile Dremor?

wiadomo,ze na co dzien u zawodnikow nie jest to forma jak z wazenia,ale tez nie mozna sie kierowac nimi jako wyznacznikiem,bo jednak oni tam sa skrajnie wysuszeni,wiec te pare kg trzeba jednak doliczyc mimo wszystko.nawet po odjeciu tkanki tluszczowej i wody podskornej.

zreszta z kat -70kg nikt mi nie imponuje sylwetka mimo wszystko,Benson np spoko,ale celowalbym w GSP bardziej,tylko,ze bez tej "ciazy" Żorż kolo 87 na co dzien,z tego,co sie orientuje,wiec by sie zgadzalo. no tyle,ze BF u niego to juz inna sprawa...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy za późno?

Następny temat

kolejna gala odwołana - UFC 176

WHEY premium