SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy za późno na trenowanie? witojcie w mma spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110882

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
A to niezaprzeczalne, posiada zestaw bardzo cennych umiejętności.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
kojarzy ktoś Pasternaka? niby rekord 10-0 ,myślicie ,że dobrze poradzi sobie w One Fc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
nie wiem czy to nie fejk albo czy nie znalazlem jakiegos starocia, ale:

"Centralne Biuro Śledcze na wniosek prokuratury zatrzymało dzisiaj cztery osoby. Wśród zatrzymanych jest znany olsztyński zawodnik MMA Aslambek S. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Znany zawodnik MMA został zatrzymany na jednej z ulic w Olsztynie przez funkcjonariuszy CBŚ. Mężczyzna wraz z trzema innymi osobami usłyszał m.in. zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Pierwszą informację o zdarzeniu dostaliśmy na Kontakt 24.
Informację potwierdził nam Arkadiusz Szwedowski z Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe. "W środę i w czwartek zatrzymano łącznie cztery osoby: dwóch Czeczenów i dwóch Polaków. Zatrzymań dokonali funkcjonariusze CBŚ" - powiedział. Prokurator potwierdził, że dwaj zatrzymani to zawodnicy MMA, jeden z nich jest bardzo znany w Olsztynie. Jak dodał, w czwartek wszystkim mężczyznom przedstawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, niektórzy z nich usłyszeli też zarzut wymuszeń rozbójniczych bądź wymuszeń zwrotu wierzytelności. "Grupa przestępcza działała co najmniej od stycznia ubiegłego roku" – powiedział Arkadiusz Szwedowski. W czwartek po południu prokurator wciąż prowadził czynności z zatrzymanymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no ciekawe ciekawe ,dziwi mnie to trochę bo nigdy nie czytałem ,żeby Saidov zajmował się wymuszaniem w Olsztynie ,a przecież takie rzeczy szybko wychodzą do internetu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4500 Napisanych postów 35782 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263050


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Jak zakontraktują Tyburę to można już solidną kartę w Polsce zrobić UFC.

Blachowicz vs Shogun

Co Me Tybura vs np. Nelson

Hallman

Omielanczuk

Jotko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Nieźle nawywijali panowie skoro ich CBŚ zwinęło. Co pocznie największa polska organizacja MMA jak im gwiazd zabraknie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
ciekawym czy tybura ogarnąłby stójkę by wyrwać dec z nelsonem

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Myślę, że spokojnie, wydaje się na tyle ogarnięty, żeby mieć wszystko pod kontrolą i nie wdawać się w wymiany. Ale chyba lepiej byłoby to rozegrać na glebie. I w sumie równie dobrze oni mogliby być w ME bo to HW i do tego Tybura by wchodził z lepszej pozycji raczej.

Xper, nie było słychać o wymuszeniach ale np. o awanturach w klubach z nim w roli głównej czytałem parę razy.

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2014-08-21 16:55:45

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy za późno?

Następny temat

kolejna gala odwołana - UFC 176

WHEY premium