SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy za późno na trenowanie? witojcie w mma spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111088

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Otóż to. Z drugiej strony właśnie z tego powodu Hunt się tego nie spodziewał. A obrotówa wyszła pierwsza klasa skoro Mark padł. A ten gong jak Hunt już leżał-poezja wręcz

Z Big Footem jak najbardziej, dobrą walkę dał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
dlatego tez nie dziwie sie overeemowi, ze nie chce z nim walczyc, ale to jest nieuniknione, z drugiej strony - walka caina i jdsa bedzie sie powtarzac w kolko do usranej smierci, o ile jds sie nie zdecyduje na zmiane kategorii czy jakas niespodziwana kontuzja/ koniec kariery, bo cain nie ma podstaw by zmieniac kategorie, ALBO beda jdsa wlasnie tymi TUFami wymijac zeby ktos sobie z nim powalczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
JDS kategorii nie zmieni, waży 108kg i zejście do LHW jest raczej nie możliwe patrząc na niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
wiem, ale mowie to pod wzgledem zaistnialem sytuacji, cormier mimo swojego zatluszczenia tez nie mial zbijac ze wzgledow zdrowotnych, a jednak sie zdecydowal, moze jezeli sytuacja go zmusi, to zbije albo rpzejdzie do tej super ciezkiej zeby grubasow pozamiatac :D (nie wiem czy widzieliscie, ale chca robic 120+ w ufc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ja się pytam po co? W HW nie ma kto walczyć, jest posucha to co dopiero będzie w 120+?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
nie wiem, tak dzisiaj fejsbuk powiedzial, to by byla dobra kategoria dla lesnara, moze big foota i raczej juz nikogo wiecej, beda sciagac pewnie jakichs spaslakow albo freakow i odbije sie to na poziomie niektorych gal, poniewaz takie walki jezeli wyjda poza jedna runde, to bedzie to tarlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35796 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263135
Kategoria super ciężka, UFC w Polsce, Pudzianowski w walce wieczoru ...
Koszmarna wizja, mam nadzieje, że niemożliwa do spełnienia

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
a się śmiejecie z walusia, który chce do ufc iść w sam raz jak zrobią kat. +120 to przyje.bie jeszcze masy tak, żeby ze 140 na wadze mieć i będzie kontrakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k***a ograniczenie wagi w wadze ... ciężkiej ten co to wymyślił to flak od kaszanki ( zzieleniałej i słonej w chooj )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
a ile kategorii wag ciężkich jest w ksw? raz waga ciężka jest do 120 kg, była chyba walka do 105kg pewnie i jeszcze coś się trafiło..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy za późno?

Następny temat

kolejna gala odwołana - UFC 176

WHEY premium