SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy za późno na trenowanie? witojcie w mma spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111498

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Właśnie Puar brudasie miałeś jechać na wooda, nie?

Jac jak tam w szkółce policyjnej?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
moze bedzie Cain vs Fedor (nie, nie zartuje)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
przeciez fedor wyrazil tylko opinie o tej walce, a na samym poczatku ejst notka "Note: This fight is NOT happening."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
No i zj**ałes mego posta :( :( :( :D

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
na woodzie pewnie baba z babą chłop z chłopem w rytm tej szatanistycznej melodii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ale dobry match up dla fiedzi były i może i by scepował caina

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Metal to najgorsze scierwo jakie stapa po tej planecie. NIE MA bardziej obsyfialej i zakompeksionej subkultury. Chude szczury z przetluszczonymi koltunami do pasa skakajace jak yebane malpy w plecakach spadochronach z jakimis naszywkami NIRWANA, KAT czy inne gowna.

A juz najlepsza jest ich "zabawa" na tych koncertach. Bydlu yebanemu malo bylo darcia ryja wiec wymyslili pogo, gdzie biegaja w kolko jak pajace i sie odpychaja cieszac przy tym mordy. I to podobno super sprawa jest wg nich, ja pyerdole.

Nie ma bardziej uprzedzonych osob, powiesz przy nich slowo "techno" albo "adidas" to bydlo cie ukamieniuje.

Niech ten syf sie "bawi" jak najdalej, nie chce ich widziec w mediach a co dopiero na oczy

a najlepsze sa dziewczyny metalowki, odrazajace ropy ktore znalazly akceptacje wsrod tej padliny. wszyscy siebie warci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ziumol
gvt robiłeś?


coś takiego robiłem 12 ,12,12,10,10,8,8,8,8

pompa k****ska ,ale p******e to ,za gorąco na to jak dla mnie ,nie dalbym rady robić takich przerw krótkich jak w gvt czyli 90 sekund... w temperaturze 30 stopni...

zgadzam się z wypowiedzią wyżej ,idzie kilku metalów i myślą ,że kozacy w grupie ,bo mają glany ,ale zapominają ,że ważą po 50 kg kvrwy i dłuegi włosy zaraz mogą zostać wykorzystane do nabijania ich łba na kolano

Zmieniony przez - xper w dniu 2014-08-02 21:18:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
haha wiem co jest xper, ja mam tak że dojeżdżam 12km rowerem na siłkę, robię tren i powrót. Robiłem siady tak przy 30 paru stopniach w tym boringu but big na kosuzlce brak suchego miejsca, wróciem rowerem polazłem krótkie sprinty robić k***a, ciemno przed oczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
hah zabstyl sam żeś pojechał po bandzie i by Ciebie posądzili o uprzedzenie ale no tak w większości je pewnei. kilku znajomych tam pojechało w tym dziewczęta i wcale nie takie ropy straszliwe ale to część chyba pierwszy raz zobaczyć na własne oczy. mnie jakoś to odrzuca, co widać z tego i co mi mówili ludzie: te zabawy w błocie k***a , albo chlają w kółku typ się odwraca, bełta i wraca do wspólnego picia z gwinta z ludźmi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy za późno?

Następny temat

kolejna gala odwołana - UFC 176

WHEY premium