SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy za późno na trenowanie? witojcie w mma spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111868

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
koszule tylko slim fit broda jak gustaw i toporek za paskiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
To ja mam chyba wzrok mordercy bo przy mojej wadze też nikt mnie nigdy nie zaczepia Chociaż parę osób mi mówiło, że jak jestem łysy to wyglądam jak bandyta

Dams, plastik, szyty byłeś czy jak?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
a moze z litosci Cie nie chca bic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
koszularze teraz obowiązkowo spodenki + koszulka bez rękawków i nikt nie wystartuje ,swoją drogą to teraz pakuje 3 razy w tygodniu na drążkach ,raz w tygodniu na siłce -nogi -czyli tylko przysiady i martwy ciąg i jakieś wyprosty i całkiem nieźle idzie.

po pompkach mam k***a większą pompę na klacie niż po treningu na siłce

Zmieniony przez - xper w dniu 2014-07-21 17:14:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
p****** się, aż tak źle ze mną nie jest

Ostatnio poznałem typa takiego skrajnie chudego co mówił że robi masę bo je +/- 2g białka na kgmc I to wszystko z jego robienia masy.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mnie masa ... robi sie sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Xper, inny wysiłek do którego nie byłeś przyzwyczajony najwyraźniej. Pewnie masz do tego ręce trochę inaczej ustawione, to też ma wpływ.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
albo nie umisz cwiczyc na silce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ta bo na siłce to filozofia w chuy ,nie lubie izolowanych ćwiczeń typu jakieś uginanie bicków ,wyciskania francuskie ,sztrugsy ,nie cierpię ćwiczyć barków ćwiczeniami typu unoszenie na boki ,wk***ia mnie to po prostu ,za 2 miechy pewnie wrócę do siłki.

Bo jednak lubię dop******ić ciężaru na klatę czy na drążku ,

Aha no nie mówiąc o temperaturze na siłce panującej latem ,no ale jak pisze jednak z nóg nie zrezygnuje nie będę bocianem ,miałem już z 67 w udzie a po przerwie schudły mi nogi w chuy. ,także 2 podstawowe ćwiczenia- siady i martwy cisnę dalej. Masa już wraca po schudnięciu do marnych 82 kg (3 tyg w holandiii) i mega spadku siły jest coraz lepiej...

aha nie wiem czy to dobrze czy nie ale po roku siłki brałem w martwym 170x3 na niskich krążkach ,także jakieś efekty były.

teraz na innej siłce martwy robię na w ch** wyższych krążkach i mi się gorzej ćwiczy

Zmieniony przez - xper w dniu 2014-07-21 20:38:40

Zmieniony przez - xper w dniu 2014-07-21 20:39:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Chyba się obraził

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy za późno?

Następny temat

kolejna gala odwołana - UFC 176

WHEY premium