SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy za późno na trenowanie? witojcie w mma spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111858

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
MAniexJSA
Taki to potanczy,ja jak pojechalem na swoje oczko to mnie caly melanz lby z siekierami po pobierowie ganialy bo jakiegos schaba z bramki ustrzeliłem i szefa paradajsu co mi sie do wspolasa pruł


To znowu grubo miałeś widzę
Ja walnąłem 0,5 i potem jeszcze coś co zostało w szafie. miałem iść na festyn ale zasnąłem :/

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
kjurwa a ja jak popiję to jestem najmilszy człowiek świata, 0 agresji czegokolwiek, ciężko mnie wk***ić, jakiś wyrozumiały się robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
ja wlasnie jestem agresor, ale nie wyobrazam sobie zeby mial wypic 0,5 wodki i isc potem do ludzi 0,5 to se moge na resecie na chacie wypic i w kimono od razu isc ale i tak juz od dawien dawna pije browary, a jak musze wodke, to tylko drinki, nic wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja po alko mam tak samo jak ziumol,z jednym wyjatkiem,na 18 u kolezanki chciałem napyerdalac typa za to że złapal mnie za bluze i przestawił kawalek,kumpel relacjonował,ze rzucalem sie do niego z pelna kultura,mniej wiecej cos takiego: "czemu to zrobiles? to nie bylo mile,jestem zmuszony Ci za to zaj**ac" itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
ja wzrokiem zabijam, jak cyklop z x-menow, mam akurat takiego farta, ze nikt nigdy nie chce sie ze mna probowac, przez tyle lat i miejsc, w jakie chadzalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Santiago92
ja wzrokiem zabijam, jak cyklop z x-menow, mam akurat takiego farta, ze nikt nigdy nie chce sie ze mna probowac, przez tyle lat i miejsc, w jakie chadzalem


jak po alko tak masz to spróbuj dropa przyj**ać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
nie, ja w dragi sie nie bawie, swego czasu marihuanen wstrzykiwalem, ale ostatnie dwa razy mialem takie chore jazdy, ze az sobie pomyslalem, ze bede pierwszym ktory zejdzie po buchu i od tamtej pory juz nie jaram, a z 7-8 miechow to juz bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
no generalnie do mnie też nikt nie startował, może dlatego że jak jednak się ma >180cm i 85kg to to robi jakieś wrażenie odstraszające napastników, do tego łysa głowa praktycznie i bluza z kapturem przeważnie a raz jak naj**any wylałem piwo na kurtkę kolesia to i tak jakoś się obeszło bez bitki, w sumie na szczęście bo bym chyba jedynie na autopilocie się bronił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
a ja studenciak koszularz :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
ja teraz też coraz częściej koszula i więcej włosów na łbie ale i tak :D nawet szerzej w koszuli wyglądam jeszcze niech się kalafiory porobią
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy za późno?

Następny temat

kolejna gala odwołana - UFC 176

WHEY premium