SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy za późno na trenowanie? witojcie w mma spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4547 Napisanych postów 35815 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263251
Nigdy nie zrozumiem jak można sie nim tak ślepo jarać... poprostu nie jestem w stanie tego ogarnąć

Ale dobra... nie zaczynajmy znowu tego tematu, EOT !

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
zaraz przyjedzie Puar na tygrysie bengalskim z szablą husarską i Wam wpjerdoli za obrazy miszcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie to mają nasrane w głowach masakra w tych komentarzach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
W końcu ludzka glupota nie zna granicm. A w internetach człowiek staje się bardziej otwarty i nie myśli nad tym co pisze.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Bruce Lee. He studied it all. I love Ali he is one of the best boxers of all time but Bruce is on a totally different level.

Bruce lee would murder Ali in a streetfight. Ali would win in a boxing match.

Even though Ali is the greatest and hands down best boxer of all time IMO... Bruce is a complete weapon. And those of you that are gonna argue about punching power the only thing I have to say to you is this... one inch punch... Ali is the greatest BOXER of all time. Bruce is the greatest FIGHTER of all time. I mean... Which ome created their own style of fighting that is still practiced to this day?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ku.rwa,nie idzcia ta droga!!! jeszcze ktorys mod ma szanse na skasowanie wszystkich postow z ostatnich dwoch stron,bo dobrze wszyscy wiemy jak to sie skonczy ;o

zwlaszcza,ze nikt nie pochwalil/nie skomentowal ostatniego posta Puara o zblizajacej sie walce Simonidesa w muay thai boran (nawet ja sie powstrzymalem przed napisaniem,ze oby z Pagem),wiec pewnie rozpie.rdoli pol dzialu jak tu wpadnie i zobaczy wasze bluznierstwo

(jakbym nie mogl wejsc w najblizszym czasie na forum,to juz teraz glosuje na goryla,obojetnie z kim by walczyl)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
160 kg dziś na 5 powtórzeń :D na skosie ujemnym pojszło bjacz w ost serii :D

czuje ze moze i bym juz wp******ił dla liz carmuche

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2014-09-23 13:34:32

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
brus lee i tak wyciśnie więcej, na dodatek tak szybko, że nawet nie zobaczysz kiedy to zrobił więc nie ma czym się podniecać

wynik git ;) ja na ujemnym nie lubiłem sztangą nigdy, za to hantlami wchodziło elegancko

btw guatan czemu byś miał nie wejść, czyżby On wiedział gdzie mieszkasz i boisz się nalotu na chatę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
gdyby wiedzial gdzie mieszkam,to bym sie slowem nie odezwal na temat Bruce'a

ktorego oczywiscie podziwiam najbardziej na swiecie i z calego serduszka.

160x5 moze byc chociaz wyciskaniem akurat nigdy sie nie jaralem,siady i ciagi= LOWE .<3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja żem podrzuty zaczął robić, jak sporadycznie na siłce jestem to coś pozarzucam sobie;D genialne ćwiczenie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy za późno?

Następny temat

kolejna gala odwołana - UFC 176

WHEY premium