SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy za późno na trenowanie? witojcie w mma spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110970

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Dr house Sezon 7

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ach,forumek <3 czyli wujek Chael mnie nie oklamal

wszystko zanotowane,moze kiedys sie zdecyduje z ciekawosci i zdam relacje,takze jakbym wpadl do spamu wychwalajc HMB i BCAA,to wiedzcie,ze cos sie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
w sumie ceny porownywalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
w ramach przypomnienia:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie czaje ,dlaczego UFC usuwa takie highlighty ,przecież to mega promocja zawodnika , swoją drogą FlyWin pracuje teraz w OneFc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
a jeszcze przepraszam,ze tak wroce do poprzedniego watku,ale cwiczysz pod katem sylwetkowym Dremor na tej swojej domowej sileczce? i jesli tak,to jak oceniasz efekty,bo zdaje sie,ze jestes fanem kalisteniki,a ciekawi mnie jakie przelozenie ma trening tego typu/crossfitowy wlasnie na sylwetke...?

bo co prawda znam paru knurow,ktorzy cwicza sobie te swoje obwodziki i wygladaja spoko,ale umowmy sie,ze jesli wbijasz,to nie bedac kompletnym ignorantem,jesli chodzi o trening i odzywanie,to ciezko nie notowac progresu,wiec interesuje mnie bardziej opinia naturala


Bardziej pod kątem siłowym. Wydaje mi się że sylwetkę mam wporzo. Kiedyś wrzucałem zdjęcie łapy, mówili że niezła

Dla mnie wbijanie jak się jest amatorem jest totalnie bez sensu. Poza tym nie wytrzymałbym spadków po odstawieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
w c***a Cię robili z tą łapą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 510
jac88
w c***a Cię robili z tą łapą


tak było, pamiętam...

żartuje, na pewno Twoja łapa jak i cała sylwetka wygląda zacnie

szkoda że waga tak dopiero o 1, chyba pierwszy zawodnik (zawodniczka) z Arrachionu w UFC. Z Mamedem się nie udało to sobie chociaż Bońkowski i Derlacz z Aśką zobaczą jak wyglądają dobre gale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
dżemorrrrr ma piękniusie łapusie >7

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy za późno?

Następny temat

kolejna gala odwołana - UFC 176

WHEY premium