SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy za późno na trenowanie? witojcie w mma spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111493

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
generalnie w nożnej to ta technologia goal line to za mało, bo jakby zrobili powtórki video i wgl to symulantów by nie było i gra by była zaj**ista, bez symulowania = mniej faulów - głównie techniczne, ale wiadomo, że w piłce taka korupcja, że to wykluczone.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
innymi słowy 100 lat temu było lepiej, czemu ? bo było gorzej ;]

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brandao czy McGregor?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
McGregor raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven0






Tak to jest jak niggasy długo nie odwiedzają kfc...

A co do piłki nożnej - lubię ją, nawet bardzo, ale te ich wypłaty... mam nadzieję że w MMA się one polepszą

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ja tam też do piłki nic nie mam. Nawet grywam czasami.

Ale fakt faktem, piłkarze chyba trochę za dużo zarabiają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogolnie wiekszosc tych prankow to humor dla nizin,a czy bialy to robi czy nigger to bez roznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221406
ziumol
Co ma do tego Hari i jego żel na włosach?
Zresztą jak się okaże że jakiś K1 zabijaka lubi bolca w dupie to mamy się przekonać do tego typu zachowań? (nie chodzi mi o żel we włosach tylko o sposób argumentacji)

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2014-07-14 19:13:09

No własnie to że np. Hari nosi sie podobnie do np Ronaldo? tez imprezuje,rvcha dvpy,czy cpa to akurat nie wiem? wiec jakie masz na mysli zachowania?
Jones tez Imprezuje rozbija sie furami,Rampage podobnie, Liddell

wiec jakie masz na mysli zachowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
No Chuckowi tak to posłużyło że skończył karierę piękną serią KO na sobie.
Chodzi mi o to że na siłę usprawiedliwiasz piłkarzyków i chcesz chyba przekonać ludzi do tego jacy są fajni itp. Ale przecież mogę mieć odmienną opinię, którą wyrażam,ale nie narzucam jej innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja w ogole nie wiem czemu ma sluzyc wklejanie tutaj kryminalisty Hariego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy za późno?

Następny temat

kolejna gala odwołana - UFC 176

WHEY premium