SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy za późno na trenowanie? witojcie w mma spamie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 111033

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
a o te mecze na poziomie to też irytuje mnie to całe symulowanie, udawanie, okazywanie bólu. jednak trzeba trochę mieć męskości i jajec, po prostu to chore dla mnie że typ się tarza po trawie udając jak to strasznie oberwał. I teraz nagle przy lekkim rozcięciu skóry robi się ze Schweinsteigera przykład heroicznej postawy bo dalej grał. Pamiętam jak Zidane grał z łbem całym w opatrunku i o jakimś Angliku nie dawno czytałem co cały, od stóp do głów był umazany we własnej krwi i grał. To byli faceci, owszem.

mnie ten sport nie ekscytuje zbytnio, 0 pociągu do oglądania czy pokopania samemu

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2014-07-14 22:01:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
ziumol
a o te mecze na poziomie to też irytuje mnie to całe symulowanie, udawanie, okazywanie bólu. jednak trzeba trochę mieć męskości i jajec, po prostu to chore dla mnie że typ się tarza po trawie udając jak to strasznie oberwał. I teraz nagle przy lekkim rozcięciu skóry robi się ze Schweinsteigera przykład heroicznej postawy bo dalej grał. Pamiętam jak Zidane grał z łbem całym w opatrunku i o jakimś Angliku nie dawno czytałem co cały, od stóp do głów był umazany we własnej krwi i grał. To byli faceci, owszem.

mnie ten sport nie ekscytuje zbytnio, 0 pociągu do oglądania czy pokopania samemu

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2014-07-14 22:01:54

tylko niestety takie czasy,i taki Sport, jak ktos moze dzieki temu zyskac(np. Jedenastke,przez udawanie to czemu niby nie) wygrany mecz(i wypłate)
Bonyasky przez takie udawanie zdobył GP w K1(po walce z Harim) Nawet mu Reem dał Oskara
zresztą wiele więcej byłoby przykładów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Powprowadzać żółte kartki za te symulowania to im się odechce może. To już naprawdę przekracza pewne granice. Obecnie nie chce się nawet patrzeć na te mecze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Teoretycznie za symulowanie są żółte ale kiepsko działa jak widać

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
A co do zarobków piłkarzy - dlaczego mają zarabiać mniej? Jest popyt na ich grę, ludzie za mecze płacą z własnej kieszeni plus sponsorzy dają gigantyczne pieniądze. Natomiast wk***ia mnie, ze państwo ich u nas promuje choć są ch**owi, do tego to co ziumol ze stypendiami. Ch**nia. Piłkarzyki niższego szczebla to właśnie w większości pseudo sportowcy.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No udawanie jest żałosne. Dlatego lubię np takiego Rooneya bo on zawsze zapjerdala nawet jak go koszą

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Albo Drogba. W ogóle w lidze angielskiej najwięcej sie nak***iają a najmniej aktorzą

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
'Jest popyt na ich grę,' bo od dziecka sie wpaja ludziom, że to najważniejszy sport, jakby puszczali dzieciom mma od 2latka to mma byłoby popularne .. jakby ministrem sportu był jakiś gość co całe życie zapasy robił, to mogłoby inaczej być

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
tylko niestety nikt z nas tego nie zmieni
Jak Zapasy podobno nawet mają zniknąć z konkurencji Olimpijskich to juz(mam nadzieję ze Judo zostanie) wogóle brak słów


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2014-07-14 22:32:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
A to też prawda, ale w piłkę może grać każdy z kumplami na podwórku, a jak dzieciaki sobie robią na podwórku mma to jest problem To jest najłatwiejszy sport dla dzieciaków - na ulicy z koleżkami z podwórka nigdy się nie grało w kosza, siatkówkę - bo się nie umiało, nie dało. A do piłki wystarczy kawałek miejsca i piłka, za bramki robią dwa plecaki albo ściana.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy za późno?

Następny temat

kolejna gala odwołana - UFC 176

WHEY premium