SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cytrulina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 328
Coś tam czytałem ze cytrulina podnosi hormon wzorstu? Czy to prawda? Chciałbym brać kreatynę i cytruline ale nie wiem jak to brać
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 6844 Napisanych postów 44930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356975
Witaj,
ponoć tak, ale nie napalałbym się na jakieś znaczące podniesienie poziomu hormonu wzrostu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 49 dni Przeczytanych tematów 85
Ja łączę kreatynę z cytruliną od jakichś 3 tygodni i nic mi złego się nie dzieje, a wręcz przeciwnie jest niezła pompa podczas treningu i progresja w sile..
Bierz tak jak jest zalecane wypij sobie na ok. 30 min przed treningiem porcję kreatyny i cytruliny (ja wypijam osobno) i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12503 Napisanych postów 121847 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1404746
No i tak możesz stosować cytruline jedynie przed treningiem co do kreatyny to w nietreningowy też daj

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7061 Napisanych postów 76904 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 643324
Bardzo fajne połączenie , nie licz jednak na jakies ekstra wynik w poziomie gh
1. Sposoby dawkowania kreatyny:
1) Suplementacja stała:
5g dziennie o dowolnej porze dnia
Lub tylko około treningowo, czyli 5g przed treningiem oraz 5g po treningu.

2) Suplementacja cykliczna (6-12 tygodni) :
DT: 5g przed + 5g po treningu
DNT: 5g o dowolnej porze dnia

3) Suplementacja z fazą nasycenia (do 6tygodni) :
Pierwsze 5-7 dni 20-30g podzielone na porcje po 5g.
Kolejne dni po 3-

Cytrulina 3-5 gramów 20 minut przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 409 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8815
Dawid26514
Coś tam czytałem ze cytrulina podnosi hormon wzorstu? Czy to prawda? Chciałbym brać kreatynę i cytruline ale nie wiem jak to brać

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20499249

2 grupy badane, w grupie z cytruliną minimalnie większy hormon wzrostu po treningu. Ale nie ma co liczyć, że będziemy jak Ronnie Coleman.

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14486 Napisanych postów 14021 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 328317
to że wpłynie w jakimś minimalnym stopniu na podniesienie tego hormonu to nie znaczy, że wystrzeli Ci go w kosmos i będziesz rósł jak na drożdżach, skup się na właściwym działaniu tego suplementu i z niego korzystaj, a nie szukaj dodatkowych cudownych działań, do kreatyny warto dodać beta alaninę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4076 Napisanych postów 64578 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 686521
Niestety nie podnosi. Nie ma na rynku suplementów, które by miały znaczący wpływ na poziom hormonu wzrostu i nie widzę sensu w skupieniu się na tym. Zdecydowanie lepiej będzie myśleć i robić to na co mamy wpływ i co ma istotny wpływ na nasz organizm/kształtowanie sylwetki. Będzie to dobrze dobrana dieta, solidny trening siłowy i odpowiednia regeneracja.

Głównym wpływem cytruliny na nasz organizm jest uzyskanie efektu tzw. "pompy mięśniowej" oraz ograniczenie bolesności mięśni i ich wytrzymałości w trakcie pracy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 328
Czyli mogę np. Cytruline No z 20 minut przed treningiem a kreatynę o dowolnej porze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 49 dni Przeczytanych tematów 85
W dni treningowe : Porcja kreatyny i porcja cytruliny na ok. 30 min przed treningiem i porcja kreatyny bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe : Porcja kreatyna rano na czczo
Tyle w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7061 Napisanych postów 76904 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 643324
1. Sposoby dawkowania kreatyny:
1) Suplementacja stała:
5g dziennie o dowolnej porze dnia
Lub tylko około treningowo, czyli 5g przed treningiem oraz 5g po treningu.

2) Suplementacja cykliczna (6-12 tygodni) :
DT: 5g przed + 5g po treningu
DNT: 5g o dowolnej porze dnia

3) Suplementacja z fazą nasycenia (do 6tygodni) :
Pierwsze 5-7 dni 20-30g podzielone na porcje po 5g.
Kolejne dni po 3-

Cytrulina 3-5 gramów 20 minut przed treningiem.

Tak jak rozpisane . Możesz dawać w jednej porcji cytrulina i kreatyna przed treningiem . Bez większej różnicy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zabezpieczenie Izolatu Białka Bio Tech Usa

FuckBaton