SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 532852

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie
Od ładnych paru miesięcy trenuje już na siłowni, jednak przyrost masy był mizerny, dlatego zdecydowałem się na Metanabol. Kupiłem 100tabl. ruskiej mety oraz zostało mi jeszcze dużo gainera około 2kg (mass xxl)do tego dokupione mam 3opakowania Sylimarolu tak jak pisał SETH. Jem bardzo dużo ryżu, kaszy, jajek :) oraz spożywam też witaminki.
Chciałbym się dowiedzieć jak mam zarzywać metanabol tak aby czasem do szpitala nie trafić bo kumpel przedawkował i dosłownie spłynął - do dziś go boli wątroba tylko, że on wpakował 10 tabletek rano i bodajże drugie tyle wieczorem.

Z góry dziękuje za wszelaką pomoc...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12730
no wlasnie jak jest z tym dawkowaniem mety.od kad tu siedze na forum to zauwazylem rozne metody rozpisywania cykli z metanabolem.tam gdzie mieszkam w jednej silowni gdzie wlasnie sie zaopatruje te zeczy jest trener o dlugim starzu powiedzmy jako trener kulturystyki amatorskiej.no i wlasnie on calkiem inaczej rozpisuje nam cykliki na mecie podam przyklady:
1.100metki rozpisuje tak:
10 dni 3 tabletk do poludnia
10dni 4 tabletk do poludnia
10dni 3 tabletki do poludnia
2.200metki:
po 7ttebletek dziennie.
i co wy na to??

***POZDRO600***

___===CeL uŚwIęCa ŚrOdKi!!===___

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1147
Witam wiesz jezeli chodzi o twojego trenera to zapamietaj ze w naszych kregach jest tak ze "ilu koxow tyle sposobow" ale ten cykl nie jest zly ale uwazam ze troche za mocny ja bym to lzej rozlozyl a jezeli chodzi a te 100 tabsow to mozesz je zjesc tak : 5 dni po 3 , 5 dni po 4 ,6 dni po 5 , 5 dni po 4 , 5 dni po 3 =to jest mocny cykl :) albo tygodniowo 2 3 4 3 2

niech moc bedzie z Wami:)

niech moc bedzie z Wami:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12730
no z tm sie zgodze ze nie ma reguly na ukladanie cykli.ale akurat tamte co napisale to nie narzekam bo kiedys bralem mete i bylo ok chodz inny sposob moze byc lepszy ale tego nie wiem

***POZDRO600***

___===CeL uŚwIęCa ŚrOdKi!!===___

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boncky dzięki za radę
Mam jeszcze jedno pytanie jak jeść te tabletki czy od razu np. wziąść wszystkie 3 czy rozłożyć to na rano, popołudniu i wieczór, a może jeszcze inaczej...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SETH dla mnie ten cykl za dlugi nie lubie brac mietka dluzej niz 25/30dni i nie bral bym mniej niz 3tab dziennie... ale wszystko zalezy co chcemy osiagnac! poszedl by sog ale jeszcze abonamentu nie mam bo mamusia byla w szkole i nie dala mi na odzywki jak zobaczyla moje ocenki

gdy zawiodl kolega to...
GO ***AĆ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popieram przedmowce nie wiem co to za dziwny cykl z 91 tabletek i brac 2 tygodnie po 2 dziennie - to nieskuteczna dawka, sam sie przekonalem, zreszta 6-tygodniowy cykl to za dlugo, lepiej brac troszke wiecej ale krocej - efekt zdecydowanie lepszy, a szkody tez powinny byc mniejsze - 6 tygodni to za dlugo dla watroby. Dlatego troche ten cykl mi sie dziki wydaje, tym bardziej ze z czasem meta ma juz po prostu mniejsze dzialanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1147
Witam jezeli chodzi o 3 to napewno nie razem:) bierzesz zawsze po posilkach czyli np: rano po sniadaniu nastepnie po obiedzie i po kolacji jezeli masz np silke o 17 to bierzesz po sniadaniu na obiad i po posilkach zjedzonych po silowni jezeli zas masz silownie przed poludniem to po siadaniu po silowni i po kolacji mam nadzieje ze dobrze wytlumaczylem jak cos to gg pozdro

niech moc bedzie z Wami:)

niech moc bedzie z Wami:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Wszystko super, tylko niech ktos mi powie jaki ma znaczenie czy wezme mete przed silka czy nie? Prosze bez odpowiedzi: bo tak.
Skoro ktos tak twierdzi, to ja chce wiedziec czemu.
Czekam na odpowiedz.

pozdrawiam Logan
"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on, ale szczesliwy bo zylem naprawde"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
nie ma znaczenia czy wezmiesz mietka przed czy po
jednak lepiej rzeby wiekszosc mietka szlo po treningu
kiedy jest wieksze pobor skladnikow pokarmowych
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium