SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 531944

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Nie dla psa kiełbasa"
Poczekaj jeszcze z 2-3 alta i dopiero pomyśl nad tematem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 777
Heh kto to mówi jestes o nie wiele starszy

Początki sa trudne,ale nikt nie powiedział ze będzie łatwo:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek tu gra mniej znaczącą kwestię.
Dobrze Ci radzę, poczekaj jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 777
Tak wiem ze moj organiz i ciało nie jest gotowe na koxy ale mysle ze te 50 tabsow w miare lagodnym cyklu nie bedzie jakichs wielkich skoukow ubocznycha chodzi mi o tylko ten jeden cykl i nie mam zamiarow robic nastepnych

Początki sa trudne,ale nikt nie powiedział ze będzie łatwo:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
i nie będzie efektów! więc po co ryzykować?

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 777
A czemu tak myslisz ze nie bedze??Mam zamiar sie dobrze przygotowac bo skoro to bedzie muj jedyny cykl to chciał bym go zrobic jak najlepiej... scisła dieta,witaminki,cos na wontrobe,jakis dobry gejner,siłka 4 x w tygodniu itd.mysle ze jak te zeczy wykonam dobrze to bedzie OK
A o szczeguły zwracam sie do was abym puznie nie załował ze popełniłem jakis głupi bład!!!!!

Początki sa trudne,ale nikt nie powiedział ze będzie łatwo:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przede wszystkim to kup słownik.
I nie opłaca się brać 50 tabsów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 777

Zal...pisałem ze chodzi mi o to zeby po cyklu masa lepiej wchodziła i to jest moj głowny cel a przyrosty i ich utrzymanie to druga sprawa...
sory za błedy ort.

Początki sa trudne,ale nikt nie powiedział ze będzie łatwo:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez sensu taki sposób.
Ułóż dobrą dietę i będzie szło odpowiednio...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 777
Spoko bardzo mi pomogłes wszystko wiem na temat mojego cyklu...
Oczywiscie daje SOGA za super udzielona pomoc
\

Początki sa trudne,ale nikt nie powiedział ze będzie łatwo:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium