SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 533103

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1153
a nolvadexu nie trzeba brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1627
za 1,5 miesiąca koncze 20 lat moj staz na silowni to 2 lata w tym pierwszy rok byl na sucho a drugi troche odżywek wiec czemu sądzisz ze metka nie jest mi potrzebna? poprostu chce sprobowac jak to jest a koksowac caly czas nie mam zamiaru tylko te 100 tabsow i koniec ;) aha i jaką ankiete mam niby wypelnic?

Padłeś...?! Powstań...!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
FFGG nolve trzymaj "pod reka" w przypadku kiedy odczujesz pierwsze oznaki gino wtedy zacznij stosowac.


Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2007-09-29 13:03:26

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
Arsalan wypelnij ankiete---> https://www.sfd.pl/***Zanim_zadasz_pytanie***-t297513.html  bo nie mamy zadnych info o Tobie

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3454
heh tylko 100 tabsow i koniec^^ ja tam na swoj pierwszy cykl na czyms mocniejszym niz suple jescze wole poczekac pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1627
Oto wypelniona ankieta moze nie dokonca ale tam gdzie nie ma odpowiedzi to porostu sam nie mam dokladnych danych na ten temat:
2.WAGA:93
3.WZROST:194
4.WYMIARY:
BICEPS:38-39
KLATA:----
UDO:----
TALIA:
5.STAZ NA SILOWNI:2lata
6.DIETA
BIALKO: Olimp Gainer, bialko 91%, kreatyna itp.
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8.TRENING:
9.CEL CYKLU: siła i masa mięsnowia lub tłuszczowa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): dosyć trudno przytyc
13.STAN ZDROWIA:
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: nie
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 125kg
martwy ciag :
przysiad :

Padłeś...?! Powstań...!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1627
Dane podałem więc jak lepiej stosowac te 100 tabsow mety? czy lepiej stosowac sie do tego cyklu na pierwszej stronie na 91 tabsow czy poprostu brac 3 tabletki dziennie przy posilkach? (śniadanie, obiad, kolacja) bo wtedy wychodzi akurat cykl cztero i pół tygodniowy. Pytam bo wiadomo chodzi o to zeby byly jak najlepsze efekty. Pozdrawiam :) i licze na odpowiedzi ;)

Padłeś...?! Powstań...!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
15 mg ed (3 tabsy dziennie)

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1627
Ok dzieki za odpowiedz a wie ktos moze czy moge podczas brania mety pic NO BURSTA FIRMY SCITEC NUTRITION? czy moze lepiej zostawic go sobie i pic po cyklu na zmniejszenie spadków poniewaz zawiera w sobie kreatyne? a co do kreatyny to wiem ze jest najlepsza na spadki i rowniez sobie ją kupie a pytam o NO BURSTA bo moze akurat tez sie przyda ;) thx

Padłeś...?! Powstań...!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
pij podczas cyklu po cyklu na spadki wal mono

eat and train, eat and train and never be the same again =D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium