SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 532063

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1274
Ja dorzucił bym jeszcze z 1-2 tygodnie na początku cyklu po 1 szt/dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
ejj .. no spoko powiedzmy złapie cykl (50metki) wzrostując się na powyższym .. ale nierozumiem kiedy zacząć szamać kreatynke (na spadki) .. i z czym będzie najlepiej ją połączyć ?? (brać dalej to białko ??)

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
nieno nie można powiedzieć że większosć kulturystów traci na tym, na koksy itp mają sponsorów (zazwyczaj) oni tylko trenują ... nawet ci ( ... słabsi od swiatowej czołówki) polscy kkulturyści troszke na tym interesie zarabiają ...

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1274
Pewnie że tak.Jakoś dają radę.Muszą coś zarabiać, bo trening to przecież kosztowna spraw a i często mają rodziny na utrzymaniu.W amatorskiej kulturystyce polacy w niczym nieustępują kulturystom z innych krajów,a nawet są w samym czubie gdzie najlepsi też zarabiają dobre pieniądze,bo inaczej jak by przygotowywali się do prestiżowych imprez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
nieno .. wiesz ... jak widze jakiegoś czołowego polskiego kulturyste .. to oczywiście, że nieustępuje od tych dobrych na świecie .. (niemówie o Colemanie ) .. ale to co ?? złych menegerów mają czy już sam niewiem bo niewidziałem jeszcze zadnego polaka w zagranicznej gazetce o tej tematyce !!!

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1274
Ja pisałem o amatorach.Wgazetach zachodnich widzisz zawodowców bo to oni napędzają ten interes.Głuchowski przeszedł na zawodostwo zobaczymy jak mu pójdzie.Jest wielki,porżnięty,proporcjonalny,powinien powalczyć=zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
oo właśnie masz jego jakieś fotki ?? bo niekojaże po nazwisku

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1274
Zdjęć niemam,ale w każdej polskiej gazetce go znajdziesz,nazywa się Piotr Głuchowski i jest naprawdę b.dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich forumowiczów,jestem tu nowy,ale to nie znaczy,ze "zielony".Jestem w trakcie cyklu metanabolem,na pierwszy raz mam rozpisane 68 tabsów.Mam pytanie do tych najbardziej kumatych,czy przy moim cyklu konieczny jest Clomid?z góry thx za odpowiedzi.

...co nie uśmierci to podwójnie wzmocni mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Zawsze dobrze sie zaopatrzyć w clomid chociaż te 10 tabsów


______________________
"U mnie zawsze dumnie"
To ja:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=121518 

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium