SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 532561

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
sylimarol i hepatil bym zastapil essentiale forte
w sumie do 100 mety tzw "oslonki" wg mnie zebedne
na 1 miejscu inwestuj w jedzenie a pozniej suple

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1627
witam, jestem nowym uzytkownikiem na tym forum i chcial bym sie dowiedziec jak stosowac mete z innymi odżywkami np. z kreatyną i czy moge podczas brania mety pic no bursta firmy SCITEC NUTRITION CZY radzice cos innego? aha i jakie i co najlepiej wziąść po zakonczeniu cyklu metą zeby spadki byly mniejsze?

Padłeś...?! Powstań...!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 1




https://www.sfd.pl/search.asp <---TU MASZ WSZYSTKO ODPOWIEDNIE SłOWO KLUCZEM TWOJEJ WIEDZY

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4386 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
ja tam szeeeśont bez clomidu brałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1627
witam, jestem nowym uzytkownikiem na tym forum i chcial bym sie dowiedziec jak stosowac mete z innymi odżywkami np. z kreatyną i czy moge podczas brania mety pic no bursta firmy SCITEC NUTRITION CZY radzice cos innego? aha i co najlepiej wziąść po zakonczeniu cyklu metą zeby spadki byly jak najmniejsze?

Padłeś...?! Powstań...!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
na spadki clomid i kreatyna i poczytaj cos w koncu a nie tylko pytasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1627
Prosil bym zeby ktos odpowiedzial mi bardziej szczegółowo na moje powyższe pytanie poniewaz duzo czytalem ale nie ma nigdzie stu procentowej odpowiedzi... :)

Padłeś...?! Powstań...!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1627
odpowie mi ktos wkoncu?? bardzo prosze gdyz kazdy pisze cos innego i zalezy mi wlasnie zeby ktos mi sensownie odpowiedzial ;)

Padłeś...?! Powstań...!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 306
mete stosuje sie normalnie z innymi odżywkami bez jakiejś reguły tak jak każą na opakowaniu, możesz stosować bursty, na utrzymanie najlepsza jest kreatyna i dobra dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1627
czyli rozumiem ze podczas cyklu metą moge pic NO BURSTA a po zakonczeniu cyklu zastosowac kreatyne na zminimalizowanie spadków ale teraz mam pytanie jaką kreatyne zakupic najlepiej? poniewaz jest ich troche np. są w tabletkach i są w proszku i jaki rodzaj? prosze i odpowiedz

Padłeś...?! Powstań...!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium