SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 532065

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
W tym wypadku nie bedzie potrzebny. Jak masz kase mozesz zakupic kreatyne i pamietaj o dobrej diecie.

...::: Pozdrawiam :::...

Bez koksow nie ma przyrostow.
UWAGA!!!
Jezeli jest cos mocniejszego od MEGABOLa to nie radzimy tego stosowac.

...::: Pozdrawiam :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
Bobek, chyba nie masz 14 lat ?? (jesli tak to zadna meta dla Ciebie!!!)



...::: Pozdrawiam :::...

Bez koksow nie ma przyrostow.
UWAGA!!!
Jezeli jest cos mocniejszego od MEGABOLa to nie radzimy tego stosowac.

...::: Pozdrawiam :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam troszkę pytań:
Kolega chce zrobić cykl z mety (jaką polecacie, ruska, polska, a może inna?). I nie wie jak ją brąc. Tzn. ile dziennie, itd. Nabardziej mu zależy na zwiększeniu wymiarów i wagi ciała
Wiem, że przy cyklach, też się powinno stosować dietę, ale za mało kasy ma aby stosować dietę.
Troszkę info o koledze:
Waga: 90-92kg
Wiek: 17lat
Wzrost: 185-188cm
Jeżeli potrzeba jeszcze jakieś info to proszę napisać co i jak...
Z góry dziękuje.
Ps. Chodzi o cykl po którym będą jak najmniejsze spadki

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl 

Znawca w dziale: "Nasze zdjęcia".
Expert w dziale: "Szatnia" & "Trening"!.

Nienawiść: to piękne uczucie, która raz daje mi energię (jestem wtedy pewny siebie i silny, odważny itd), a drugi raz odbiera energię, którą mi dała i jeszcze pewną część mnie!.
Nienawiść: to uczucie, które tkwi w mym sercu, i nigdy z niego nie odejdzie... nigdy nie powiem: nienawiść - nie czuje tego. Bo bym tylko skłamał!. - S.P.E.C.

"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to... Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze... Wciąż napawam się miłością do niej..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=62248

<><><><><>MuLtIpOwEr<><><><><>

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rkw: czytałem to, ale mi chodzi o samą mete i osłonkę. Po której spadnie mało, a dobrze zadziała!.


...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl 

Znawca w dziale: "Nasze zdjęcia".
Expert w dziale: "Szatnia" & "Trening"!.

Nienawiść: to piękne uczucie, która raz daje mi energię (jestem wtedy pewny siebie i silny, odważny itd), a drugi raz odbiera energię, którą mi dała i jeszcze pewną część mnie!.
Nienawiść: to uczucie, które tkwi w mym sercu, i nigdy z niego nie odejdzie... nigdy nie powiem: nienawiść - nie czuje tego. Bo bym tylko skłamał!. - S.P.E.C.

"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to... Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze... Wciąż napawam się miłością do niej..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
Meta to meta - wszystkie sa takie same. Wazne aby byla 5 mg Jak na kox to kolega jest chyba za mlody... Po drugie ile na tej mecie zlapie i ile mu spadnie zalezy tylko i wylacznie od diety. Po trzecie, widze ze twoj kumpel wazy ponad 90 kg i nie jestem pewny czy akurat metanabol, by byl dobrym rozwiazaniem. Musisz podac wiecej informacji: ile cwiczy, czy ma juz za soba jakies cykle, czy przy obecnej wadze jest mocno otluszczony - jesli tak to meta raczej na nic sie nie zda i czy wczesniej stosowal jakas diete?
Lepiej niech sie wstrzyma jeszcze z 2-3 lata ze SA (mniemam, ze niezbyt dlugo cwiczy). A kase niech przeznaczy na diete. Pozatym, przy obecnej wadze, raczej te 42 tab go nie rusza.

...::: Pozdrawiam :::...

Bez koksow nie ma przyrostow.
UWAGA!!!
Jezeli jest cos mocniejszego od MEGABOLa to nie radzimy tego stosowac.

...::: Pozdrawiam :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
YOOO! CHCE ZROBIC CYKL Z METY(91 TAB) DO TEGO WITAMINY(VITARAL), SYLIMAROL I KREATYNA TO BEDA WIELKIE SPADKI??? CZY NIE WARTO I LEPEIJ ZAMIST METY GLUTAMINA 500 GRAM??
1 tydzien-po 2 tabletki dziennie
2 tydzien-po 2 tabletki dziennie
3 tydzien-po 3 tabletki dziennie
4 tydzien-po 3 tabletki dziennie
5 tydzien-po 2 tabletki dziennie
6 tydzien-po 1 tabletce dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
Pewnie ze glutamina. Z meta musisz poczekac jeszcze z 4 lata- TY MASZ DOPIERO 16 LAT I JUZ ZA METE CHWYTASZ???




...::: Pozdrawiam :::...

Bez koksow nie ma przyrostow.
UWAGA!!!
Jezeli jest cos mocniejszego od MEGABOLa to nie radzimy tego stosowac.

...::: Pozdrawiam :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arek: thx. No to kolega kiedyś cwiczył chyba 3-6 miesięcy, to 1 cykl, nigdy nie stosował diety. Kiedyś ważył 95-100kg jak zaczął trenować masa mu spadła, czyli chyba zgubił tłuszczyk. (miał trening raczej opierający się na 12-xx powtórzeń)

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl 

Znawca w dziale: "Nasze zdjęcia".
Expert w dziale: "Szatnia" & "Trening"!.

Nienawiść: to piękne uczucie, która raz daje mi energię (jestem wtedy pewny siebie i silny, odważny itd), a drugi raz odbiera energię, którą mi dała i jeszcze pewną część mnie!.
Nienawiść: to uczucie, które tkwi w mym sercu, i nigdy z niego nie odejdzie... nigdy nie powiem: nienawiść - nie czuje tego. Bo bym tylko skłamał!. - S.P.E.C.

"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to... Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze... Wciąż napawam się miłością do niej..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TE JO JUZ BROL W ZIMA TESTOSTERON 10 AMP. OMA 5 AMP. I 200 METY
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium