SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 532942

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1147
ma troche znaczenia a chodzi o to ze meta powoduje wieksze przyswajanie tego co jesz itd nie bede tu rozwijal mysli jedz zawsze po posilku i lepiej jest zjesc po poniewaz wtedy bedziesz wiekszy mowiac krotko:)

niech moc bedzie z Wami:)

niech moc bedzie z Wami:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Wiedzialem ze tak bedzie. Swoja droga fajne teorie snujecie, szkoda tylko ze nie do konca prawdziwe.

pozdrawiam Logan
"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on, ale szczesliwy bo zylem naprawde"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taki frajer sie dobierze do forum i pisze głupoty. 100 mety to cykl z "prawdziwego zdarzenia" i jeszcze za pół 2 i pół stówy idioto?
Kreatyne wezmniesz z metą to i tak jej nie poczujesz , lepiej wziąć po...
Tacy kretyni nie piszcie bo widze ,że*****a wiecie na ten temat.
I jakieś białko z internetu o pewnie totalnie niskiej przyswajalności.
Sylimarol do 100 mety ? Lecznicza dawka to 1- 2 tabletki dziennie dla starych dziadków co mają roz***ane wątroby a ty chcesz kupować sylimarol
dla 3 tablet?
Zesraj się po tym swoim cyklu "z prawdziwego zdarzenia" frajerze.
Co to z Forum ze takie bzdury tu piszecie.
Pozdro dla tych , co sie znają na rzeczy.
Wielkopolska górą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1147
idioci tez musza byc na swiecie (giziol)

niech moc bedzie z Wami:)

niech moc bedzie z Wami:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kpina z tego nie-czystego sportu. Jak koksujesz to porządnie a nie trujesz się ilością jak dla dziecka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie do S.E.T.H-a w jakich odstępach bierze sie te tabletki Metanabolu czy bierze sie je od razu np.2 na raz czy np. przed siłownią 1 po siłowni 1 czy w czasie posiłkuw czy jak wstaje biore 1 j jak ide spać biore 1 i jeszcze mam pytanie jaki sie bierze tą faze nasycenia tej kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1147
sethem nie jestem ale bierzesz metke po posilkach po sniadaniu po obiedzie po posilku zjedzonym po treningu i po kolacji w zaleznosci ile ich bierzesz tyle razy robisz to po posilku mniejwiecej w roznym czasnie odstepy od brania maja byc naprzyklad jak 2 to rano po sniadaniu i wieczorem a cykl nasycenia kretki sklada sie z 4-5 dni bierzesz miedzy 15-30g polecam 20g przez 5 dni jak masz tyle kretki jak nie masz to 15g potem podtrzymanie przez kilka tygodni po 10 lub 15 g w zaleznosci ile brales na cykl nasycenia i koniec.

niech moc bedzie z Wami:)

niech moc bedzie z Wami:)

...
Napisał(a)
Usunięty przez Holder za pkt 2 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Ciekawe w rzeczy samej.. meta=oma no nie wiedzialem.. jak widac jeszcze czegos mozna sie tu jednak dowiedziec.. poza tym to dawkowanie - w tym właśnie momencie ciekaw jestem zdania moderatorów bo wydaje mi sie, że przedmówca nie jest kompletnym laikiem a przedstawił dość ciekawą tezę.. CZEKAM NA KONSTRUKTYWNĄ DYSKUSJĘ

pozdrawiam

-[][]-- r(e)spect --[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 408 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4335
gizol.... 6/12tab mieta to chyba twoj siodmy cykl na metanabolu ale wogule to mi sie wydaje ze nic nie brales....

bykuu

bykuu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium