SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 533138

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 586
to wychodzi na to ze gdybym mial napisane w nicku nie Meli90 tylko Meli albo Meli87 to juz bym dostal odpowiedz??
normalnie smiech

tak sie sklada ze liczba nie musi swiadczyc o wieku
mam staz 1 rok
odzywek juz duzo zjadlem a teraz chcialem sprobowac czegos "lepszego"
zadaje pytania bo nigdy nie interesowalem sie metka

Zmieniony przez - Meli90 w dniu 2007-05-26 16:57:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
To nie zmienia faktu, że nie masz ani stażu ani wieku na saa. To jest Twój wybór, więc rób co chcesz. My Ci tylko dobrze radzimy.
Masz tu fajny post
https://www.sfd.pl/Pierwszy_cykl_metanabol_-_względnie_zdrowo_i_rozsądnie-t191913.html

Tam znajdziesz info co i jak.

Jeszcze to:
https://www.sfd.pl/Sterydy_dla_początkujących-_zbiór_linków_do_podstaw-t323928.html

https://www.sfd.pl/Omka,_meta,_jesteś_nowy_początkujący_przeczytaj_koniecznie!_FAQ,_koks,_Słowniczek-t204851.html


Zmieniony przez - bieron w dniu 2007-05-26 17:03:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 586
sluchaj. pytalem sie tylko o zestawienie supli z metka. glownie chodzi mi czy bialko wpc 80 ostrowia dobrze wspolgra z metanabolem ruskim "scanbech"?

od samego poczatku zostaje zwodzony bez konkretnej odpowiedzi

wiem ze moglbym uzyc wyszukiwarki sfd lub chociazby google.pl i spedzic cala noc czytajac wszystkie porady ale uwiez mi ze zawsze zostaje w podswiadomosci ta niepewnosc "czy oby napewno o wszystkim sie dowiedzialem?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
Podczas brania saa musisz brać białko, węgle, cynk, magnez, osłonki, kompleks witamin (także z grupy B), omega, yyy nie wiem czy to wszystko. Od ostatniego tygonia cyklu saa zaczynasz brać krete, możesz także ją zacząć brać od razu po cyklu. Kreta będzie utrzymywała to co osiągniesz metą.Aha, nie zapomnij o odbloku bo są tacy co nie biorą, a potem kwiczą..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 586
dziekuje :D
odblok = hepatil??
omega - co to takiego?

Zmieniony przez - Meli90 w dniu 2007-05-26 19:20:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
lol, odblok to jest coś takiego co odblokowuje Twój organizm od koksu, abyś przywrócił produkcję własnego testosteronu itp.
Musisz go kupić, albo z***iesz sobie organizm totalnie (clomid, ewentualnie nolvadex)
omega3 to tran, dobrze wpływa na układ krwionośny - zobacz sobie na necie.
Hepatil bierz po zakończeniu cyklu saa, wcześniej - razem z metą bierz sylimarol, albo lepszy essential (forte).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 181 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1150
"glownie chodzi mi czy bialko wpc 80 ostrowia dobrze wspolgra z metanabolem ruskim "scanbech"? "


Dop scanbecha najlepiej białko Ostrowie
do polskiej mety najlepiej Carbo, tylko bierz to z biogenixa bo inne nie nie współgrają
do mety z eapu najlepiej tłuszcz dobrej jakości np. kiełbasa zwyczajna.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
z meta wszystko wspolgra

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
Piter, nie pisz takich rzeczy, bo ja teraz kupuje mete z eapu Jeszcze mnie uprzedzą i wykupią wszystkie wuszty z masarni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 586
aa...... trzeba bylo odrazu mowic ze to tran.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium