SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 532037

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 366
i tak na plazy po 100metki was nikt nie zauwazy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7529
mam pytanie odnosnie jednego ze skutkow ubocznych metki : wypadania wlosow. Otoz czy jest to wypadanie chwilowe ( troche wlosow wypada ale po cyklu wraca do normy) czy na stale (wypadaja wlosy i pozniej juz nie rosna = łysina ) ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
ogolnie wszystko zalezy od genetyki, aczkolwiek przy samej metce zdarza sie to rzadko.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7529
wiem ze zdaza sie to zadko i ze mozna temu jakos zapobiegac ale jezeli juz sie to przydazy to jaki jest typ tego wypadania wlosow tak jak juz pytalem sie wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
odrosna odrosna

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7529
aha to dobrze bo to byla jedna z moich najwiekszych obaw :D Jakos nie wyobrazam sobie siebie lysego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
dasz rade nie marudz. Rosnij zdrowo

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7529
nie no ja mam dopiero 17 lat i nie zamiarzem sie brac narazie za jakiekolwiek sterydy ale lubie wszystko wiedziec zanim cos zrobie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27
to jak odpowie mi ktos ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
do rudnikk. jesli wcale nie ćwiczyłeś to potrenuj najpierw kilka miesięcy na sucho ,potem odzywki i dopiero wez miety.efekty widac juz po pierwszym cyklu.a co do skytków ubocznych to chyba szczególnie szkodzi na wątrobe,jelite i na skóre.a tak wogóle to wszystko jest na forum.poczytaj sobie i nie myśl ze po samej miecie cos Ci pójdzie.musi byc dieta i trening.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium