SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 532060

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatynkę to zostawcie sobie po cyklu na "odblok", jeżeli można to tak nazwać w ogóle...
Dla mnie podstawą byłaby dieta, bo jak dobrze wiem większość z piszących tutaj nie ma jej dopracowanej i dopiętej na ostatni guzik, a nawet wcale jej nie posiadają.
Jednak to nie moja sprawa.

Wesołych świąt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
yyy mam zapytanie metanabol zwieksza poziom testosteronu kilkukrotnie, z tego co wyczytałem iii ciekawi mnie po ilu godzinach\dniach\tygodniach od wziecia mety poziom tego własnie tescia osiagnie maksimum ?

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
Ponawiam moje pytanko
Kumpel ktory ledwo skonczyl cykl na kretce chce zaczac cykl metanabolem. Pytanie wiec brzmi czy moze brac mete odrazu po skonczonym cyklu z kreatyna? Czy jednak te 5 tyg musi odczekac? Koles cwiczy u mnie na silce 3dniowym splitem. 3 dni w tyg to nie za malo zeby uzyskac odpowiednie efekty? Moze na czas cyklu niech robi FBW lub 4dniowy split? Nie znam sie wiec pytam i prosze o wyrozumialosc i konkrety
dziekuje
p.s w razie potrzeby moge podac jego plan treningowy i inne dane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
A co jakby wziąsc te 90 w ciągu miesiąca?Jak to rozpisac?

(L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
15mg dziennie, czyli 3tab dziennie. 90/3 = 30(miesiac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
Zaczynasz od okresu nasycienia...
Wraz z każdym tygodniem cyklu zwiekszasz porcjie... o 5 Mg do kazdej dawki, Najlepiej zeby nie przekraczało 50 Mg Dzienie...
Nie radze brac wiecej niz 6 tygodni

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 253 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1014
A co z mozgiem;P? Jak to dziala na uklad nerwowy, czy po takim 6 tygodniowym cyklu wszystko powroci do normy czy jakies skutki uboczne na bani zostana;]?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kwestia skutków ubocznych w bani to już nie komentuję...
Pośród młodych "pakerów" często panuje pogląd, że od mety ludzie mają różne schizy, zmieniają się, stają się mniej inteligentni.

Po jednym cyklu to zmiany w psychice według mnie nawet nie zachodzą(sposób postrzegania siebie), a ludzie gadają gadają i powielają bzdury, nie mając pojęcia na ten temat.

Edit: Tylko nie myśl, że zjesz 100 tabsów i jesteś hiper, mega masakratorem i terminatorem, bo takich też spotkałem już.

Zmieniony przez - kwiatula16 w dniu 2008-03-31 18:55:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 878
teraz kilka moich pytań :) 1cykl na mieciu 6tyg

1- stala dawka czy drabinka ?
2- jesli stala to ile bedzie dobrze 15 czy 20mg ?
3- na oslonke Sylimarol czy jest coś lepszego ?
4- 1 Sylimarol na kazdą tabse metki ?
5- hepatil wystarczy 1 tabsa na noc czy 1 na kazdą metke ?
6- co jeszcze do tego cyklu ? (chodzi mi o witaminki, omegi, cynki, zelazo, wapń ,bez supli
7- jaka metka najlepsza ?
8- najwazniejsze CZY WARTO :) może sprobować z czymś innym i prosze nie piszcie mi ze chcecie ankiety itp ,szukam jasnych i konkretnych opdowiedzi

Zmieniony przez - noyze w dniu 2008-03-31 21:26:01
...
Napisał(a)
Usunięty przez LeBron777 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 253 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1014
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium