SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 532109

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
tomek 82, czyżbyś do mnie podbijał ? Jeśli tak i się ze mną nie zgadzasz to ok, ale pewnie nie chodzisz to tej apteki co ja. Jeśli mam racje, to nie kłóć się ze mną, bo to od aptekarza zależy komu coś sprzeda, a komu nie. A to czy robi to legal czy nie, to inna sprawa.
PS. Mojej prawdziwej twarzy na pewno nie widziałeś, a tak specjalnie dla Ciebie powiem, że ten avatar to wycinek screena z gry Gears of War.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
bieron
to bylo skierowane do autora postu, ktory sie pyta czy cwiczyc brzuch na mecie

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
No to powiem tak: wybaczamy i prosimy o wybaczenie.
Gdzieś to już słyszałem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 103
Mam pytanko co radzicie wziasc 56 tabletek metki rumuńskiej czy 63 ???? To jest mój pierwszy cykl z dopingiem. I jak rozłożyc branie tabletek????? chce miec cykl na 4 tygodnie... dzieki za odpowiedz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
bambi71188, prosze Cie żebyś przeczytał dosłownie kilka postów. Nawet z tego tematu. Bierzesz albo normalne dawki mety, albo nie bierzesz w ogóle. Dla początkującego 15-20mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 103
tylko nie mogę znalezc kiedy wcinac te tabletki ??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
co kilka godzin zawsze po jedzeniu.

ale czemu tylko ok.50 to nie wiem. Dla mnie to smiech.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 103
to jest moj pierwszy cykl i doradzili mi zebym wzioł 56 albo 63 tabletki.Ale jak je rozpalnowac 1322 jak wezme 56 tabsy. A jak 63 tabsy to 2322
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48
SIEMKA !! jestem na forum nowy !! chciałbym się zapytać czy nie moglibyście mi rozpisać cyklu na 75 tabletek metanabolu !!

Mam 15 lat !! mój staż to 2 lata z przerwami !! w bicepsie po napięciu mam 36 cm a normalnie 33 ! na klatkę wyciskam 80 kg !! Dietę mam wysokobiałkową i wysokowęglową ! do Metanabolu zakupiłem Raphocholin C i Magnez !! oczywiście nie mam zamiaru brać tych 75 tabletek ale wezmę jakieś 50-60 tabletek metanabolu polskiego . Wiem że będzie to dla mnie szkodliwe . Jak już mówię czytałem pierwsze posty tego tematu i też był gość taki upier****** i też co miał 15 lat ! zdaję sobie sprawę z tego że może mi się coś stać ale póki co pytam się was czyli profesjonalistów !!

O co Was proszę !!

1.Proszę o rozpisanie cyklu jak najlepszego mojemu zdrowiu
2.Jakie jeszcze produkty muszę zakupić dla osłonki i na wątrobę
3.Czy te produkty są dobre co kupiłem
4.czy po metce wystąpi większy trądzik
5.jakie mogą być skutki uboczne


Pozdrawiam wszystkich i proszę o rozpatrzenie mojej wypowiedzi i odpisanie na moje pytania tak jak są w punktach po kolei !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48
aha chciałbym dołączyć do tamtego postu chodzi mi o rozpisanie cyklu na 50-60 tabletek metki !!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium