SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 532032

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 588
witam
mam 19 lat waze 84kg 184cm wzrostu ćwicze 2 lata mam rozpisany cykl skladajacy sie z 70 tabletek(5mg) 1 tydzien 2tab dziennie 2i3 tydzien po 3tab i 4 tydzien znowu 2tab do tego mam brac raz dziennie 150mg hepatilu i zestaw witamin typu vigor.Mam w zwiazku z tym pytanie po cyklu doradzono mi clomid 5 dni po 1 tab ale przegladajac ten temat zastanawiam sie czy to jest w ogole konieczne przy takim malym cyklu? z gory dziekuje za odpowiedz!

Zmieniony przez - kb_lbn w dniu 2007-10-10 18:23:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
mistrz1988, odpowiedź brzmi - nie. Podnosi za to IGF-1 i zwiększa wydzielanie dopaminy. Ale jeśli pytasz co z testosteronem się dzieje, to najpierw poczytaj trochę o saa i o blokowaniu HPTA np. taki temat https://www.sfd.pl/Blokowanie_układu_HPTA-t233063.html

kb_lbn, odblokowanie to sprawa indywidualna. Ja jednak uważam, że na odbloku nie można oszczędzać, ja bym wziął i tak listek clomu i chvj. To wszystko zależy jak będziesz się szuł, czy będziesz miał duży spadek libido, czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema mam zamiar sobie zrobic cykl 1221 wyczytalem na tej stronce
https://www.sfd.pl/***_PODSTAWOWE_INFO_N/T_SAA,_INNYCH_***-t269811.html
ze do mety nolvadex powinno sie brac na gino itp i winasteryd a tu nic nie pisze o tym wiec sam juz niewiem czy dokupic sobie te rzczy czy nie aha jesli tak?? to kiedy je brac jesli odpowiedzie ze w czasie brania cyklu np 10ed bo sie spotkalem z podonymi odpowiedziami to prosze napisac (czy to w jednej tabletce jest 10mg) aha przeczytalem tez przed snem ok ale co do tego leku to powinno sie go brac po posilku przed snem czy mozna na pusty zoladek) aha i prosze napiscie mi jak jest z tym drugim lekiem winasterydem (i czy go mozna dostac bez recepty?)i jak go dawkowac i kiedy o jakiej poze po cyklu czy w czasie cyklu, od ktrorego dnia itp czy po jedzeniu czy przed na czczo no wiecie o co caman ok to chyba tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema mam zamiar sobie zrobic cykl 1221 z metanabolem
to tego uzyje clomidu na odlbok tylko niewiem ile tabs.po takim cyklu wzias i ile dni/h po ostatniem tabl. to tego oslonka w czasie cylku esseliv i po hepatil(odrazu po wzias??hepatil)i do tego jeszcze finasteryd na tradziki itp i nolvadex jeszcze bym wzial tylko niewiem kiedy brac ten finasteryd wlasnie (jakie pory, jakie dawki, pojedzeniu,przed, czy na czczo i kiedy po cyklu(ile czasu od ostatniej tabletki)a jesli w czasie cyklu to podobnie kiedy w jakich porach itp))i nolvadex to samo w cyklu czy razem z odblokiem ??
ok podkreslam ze jestem pelnoletni mam ponad 19lat i 177wzrostu i 82kg
40 wlapce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
te 1 i 2 tableteczki to wiesz co mozesz se zrobic

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Czopki doodbytnicze mozna z tego zrobic.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to na pierwszy cykl potem beda wieksze dawki narazie chce sprawdzic jak te tawki beda dzialan na moj organizm nastepny cykl biedzie ze 100mety
narazie wole od mniejszej dawki, no ale dobra odpowie kots wkoncu bo w tym temaci nic nie pisze o nolvie i finasterydzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Jak dodasz inhibitor 5-alfa reduktazy to bedzie kicha, dht dziala rowniez anbolicznie, w malym stopniu ale ograniczysz ten proces, tak samo przy rozwoju sily statycznej.
Przy tych dawkach niema sensu brac blokerow/inhibitorow, konwersja jest niewielka.
To samo sie ma do aromatyzacji i jej blokowania.
Cynk wystarczy.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
wojtas przeloz chlopakowi na prosty jezyk bo pewnie nie skumal bazy

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Elo bedzie dobrze

Zdrowka.

Pozytywny jak HIV

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium